Leicester neuspěl v Seville, Juve rozhodlo o výhře až v poslední čtvrtině zápasu

Ve středu byly na programu další dva osmifinálové boje Ligy mistrů. Juventus zvládl těžké utkání na hřišti Porta, když během dvou minut vstřelil dvě branky, a přijatelnou porážku si odváží ze Sevilly trápící se Leicester City. Po dlouhé době se prosadil dvorní střelec "lišek" Jamie Vardy.

Domácí Sevilla byla po celý zápas jasně lepším týmem a kdyby proměnila většinu šancí, tak by měla postup mnohem blíže. Hned ve 14. minutě například zlikvidoval penaltu pozdějšího střelce Correy skvělý Kasper Schmeichel.

Liga mistrů, osmifinále

FC Porto - Juventus Turín 0:2 (0:0)
Branky: 72. Pjaca, 74. Alves.

FC Sevilla - Leicester City 2:1 (1:0)
Branky: 25. Sarabia, 62. Correa - 73. Vardy.

Hráči Manchesteru United si poradili v odvetném utkání 16finále Evropské ligy se St. Etienne a po těsné výhře 1:0 postupují dál. Společně s nimi se do osmifinále soutěže probojovaly také Schalke 04 a ruský Krasnodar, který překvapivě vyřadil Fenerbahce Istanbul.

Evropská liga, odvetné zápasy 16finále

Fenerbahce Istanbul - FK Krasnodar 1:1 (1:1)
Branky: 41. Souza - 7. Smolov. První zápas: 0:1, postoupil Krasnodar.

Schalke 04 - PAOK Soluň 1:1 (1:1)
Branky: 23. Schöpf - 25. Nastasič (vl.). První zápas: 3:0, postoupilo Schalke.

St. Etienne - Manchester United 0:1 (0:1)
Branka: 17. Mchitarjan. ČK: 63. Bailly (Man United). První zápas: 0:3, postoupili United.

Šťastný den dnes neměli v Realu Madrid. Dosavadní lídr tabulky španělské ligy dohrával zápas ze 16. kola a chtěl navýšit náskok na čtyři body před druhou Barcelonou. "Bílý balet" ale překvapivě padl 1:2 na hřišti Valencie, které se letos příliš nedaří. Jeho náskok tak zůstává jednobodový.