Dvougólový Darida přiblížil Aris do semifinále Řeckého poháru, hattrick mu zmařil videorozhodčí

OBSAHUJE VIDEO

Bývalý kapitán české reprezentace Vladimír Darida pomohl dvěma góly Arisu Soluň k výhře 3:0 v úvodním utkání čtvrtfinále Řeckého poháru nad druholigovým týmem Niki Volos.

Celý zápas za vítěze odehrál také obránce Jakub Brabec. Odveta se uskuteční 30. ledna.

Po půlhodině hry Daridovi neuznal gól videorozhodčí kvůli ofsajdu, ale v 58. minutě už třiatřicetiletý záložník otevřel skóre.

SMOLAŘ NGUYEN. PENALTA VE 12. MINUTĚ NASTAVENÍ PŘIPRAVILA BÝVALÉHO BRANKÁŘE SLOVÁCKA O PRVNÍ BOD V DRESU VIETNAMU

V nastavení zvýšil bývalý středopolař Freiburgu či Herthy Berlín na 2:0 a po něm ještě přidal třetí branku Rus Sulejmanov.

Darida si vylepšil bilanci v sezoně na čtyři góly, dvakrát se střelecky prosadil v řecké lize.