Inter Milán zachraňoval remízu na půdě Monzy a přišel o vedení v tabulce. AS Řím opět nevyhrál

Fotbalisté AS Řím v italské Serii A nevyhráli ani na čtvrtý pokus a v Janově pouze remizovali 1:1. Do utkání přitom hosté vstoupili skvěle a první poločas vyhráli díky gólu Arťoma Dovbyka (27), pro kterého se jednalo o první trefu v dresu AS. Atalanta zvládla první domácí duel sezony, když přemohla Fiorentinu 3:2. Turín se rozešel s Lecce bez branek. Nečekaná remíza 1:1 musela stačit Interu Milán v duelu s Monzou, milánský gigant přišel o vedení v soutěži.

Inter při poslední návštěvě Monzy na cestě k mistrovskému titulu zvítězil v lednu 5:1, což byla pro soupeře nejhorší domácí prohra v historii. Tentokrát ale byl rád, že v závěru odvrátil porážku.

Střídající Portugalec Mota deset minut před koncem hlavičkou překonal švýcarského brankáře Sommera. Nizozemec Dumfries ještě stihl vyrovnat, přesto má trenér Inzaghi před zápasy s Manchesterem City v Lize mistrů a derby s AC Milán o čem přemýšlet.

Italská liga - 4. kolo:
FC Janov - AS Řím 1:1 (90.+6 De Winter - 43. Dovbyk),
Bergamo - Fiorentina 3:2 (21. Retegui, 45. De Ketelaere, 45.+2 Lookman - 15. Martínez Quarta, 32. Kean),
FC Turín - Lecce 0:0
Cagliari - Neapol 0:4 (18. Di Lorenzo, 66. Kvaracchelija, 71. Lukaku, 90.+3 Buongiorno),
Monza - Inter Milán 1:1 (80. Mota - 88. Dumfries).