Příbram opět nevyhrála, proti Dukle vybojovala jen bod

Hráči Příbrami usilují v duelu proti pražské Dukle o první letošní ligové vítězství. Ve druhém poločase je stav 1:1.

Ligová tabulka

Do první velké šance zápasu se dostali domácí. Ve 22. minutě se po centru z levé strany dostal k hlavičce Danoski, ale branku v obrovské příležitosti netrefil. Ve 40. minutě zahrával Podrazký rohový kop po zemi n a Vrzala, jehož střelu zablokoval Koukal, míč se však odrazil k Borkovi, jenž Hrušku propálil. V závěru poločasu mohl vyrovant Šlapák, ale úplně volný v pokutovém území nedokázal Radu překonat.

Vyrovnat mohli domácí krátce po přestávce, ale Danoskiho střelu vytěsnil Rada na roh. Domácí se tak dočkali až po hodině hry, když se po centru Koukala prosadil Dejmek. Čtvrt hodiny před koncem zazdil velkou šanci domácích Mišůn, když z levé strany vůbec netrefil bránu. Po remíze 1:1 se oba celky rozešly smírně.