Slovácko otočilo zápas s Teplicemi a slaví výhru

Hráči Slovácka doma otočili vývoj utkání s Teplicemi, když po první půli prohrávali 0:1, ale nakonec mohli slavit vítězství 2:1.

Ligová tabulka

První šance utkání přišla v 9. minutě, ale Kunclova střela z 20 metrů skončila těsně mimo. Na gól si tak diváci museli počkat až do 42. minuty, kdy Krátkého hlavičku zpod břevna ještě domácí Melichárek vytáhl, ale na ránu Vachouška již byli všichni krátcí.

Krátce po změně stran se za obranu hostů dostal Hlůpik, ale byl ve vápně sražen Rosou. Ten viděl žlutou kartu a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Volešák. Na výbornou vyšlo domácím střídání, když Libor Došek po necelých deseti minutách pobytu na hřišti po centru Kerbra vsítil hlavou vedoucí branku. Vyrovnání mohlo přijít v 77. minutě, ale Vachoušek z pěti metrů přestřelil. Zápas byl hodně vyhecovaný, co dokazuje i počet karet. Sudí Proske musel žlutou kartu vytáhnout celkem desetkrát.