Brno zastavilo vítěznou olomouckou šňůru a z Hané si odvezlo bod

Rozjetá Olomouc usilovala na Andrově stadionu proti Brnu o čtvrté ligové vítězství v řadě. Také Zbrojovka však přijela na moravský magnet kola posilněna předešlým vysokým vítězstvím.

První branka padla do sítě domácího celku. Postaral se o ní zkušený brněnský střelec Petr Švancara, jehož vyslala do šance nová posila Zbrojovky Michal Škoda. Brankář hanáckého celku byl na jeho pokus krátký.

Svěřenci trénéra Čuhela však byli ve vedení pouhých šest minut. To si na rohový kop Vepřeka naskočil Pavel Dreksa a hlavičkou překonal vybíhajícího gólmana Petra.

V 64. minutě nastala pro domácí komplikace po červené kartě Aleše Škerleho, který musel opustit hřiště poté, co musel zatáhnout za záchranou brzdu v podobě unikajícího záložníka Mezlíka.

Utkání však mělo dva červené hříšníky. Pár minut před koncem odešel předčasně do kabin také Škoda, jenž dostal po skluzu zezadu druhé žluté varování.

Více zásadního už se až do závěrečného hvizdu nepřihodilo a moravští rivalové se tak rozešli smírně 1:1.