Mladá Boleslav dvakrát porazila Příbram

Dva přípravné zápasy po sobě sehrály ve Dlouhé Lhotě týmy Příbrami a Mladé Boleslavi. V obou případech se radovala z vítězství Mladá Boleslav, která zvítězila 2:0 a 2:1. Oba celky vystřídaly celou řadu hráčů.

V prvním utkání se nejdříve po závaru ve 24. minutě prosadil obránce Mladé Boleslavi Petr Johana. O pět minut později mohl stejný hráč zvýšit, ale hlavou zamířil těsně nad. Po přestávce překonal příbramského brankáře Hrušku také Vojtěch Štěpán a Boleslav tak zvítězila 2:0.

Vzápětí začalo druhé střetnutí, v němž oba trenéři vyměnili výrazně sestavy. Už po čtvrthodině hry se prosadil opět boleslavský Jan Chramosta, ještě do přestávky ale vyrovnal Patrik Brandner.

Výhru modrobílých mohl zařídit po hodině hry Jakub Mareš, ale neproměnil penaltu. Až těsně před koncem utkání se prosadil střídající Roman Sloboda a Mladá Boleslav se tak radovala i z druhé výhry.

První zápas:

1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
Branky: 24. Johana, 63. Štěpán. Rozhodčí: Poživil - Mrkáček, Pekař.

1. FK Příbram: Hruška - Jugas, Mišůn, Andrejevič, Divíšek - Danoski, Tarczal, Mašín, T. Pilík, P. Pilík - Švancara. Trenér: Straka.

FK Mladá Boleslav: Miller (46. Hankič) - Kysela, Johana, Smejkal, Rosa - Ščuk, Jarolím - Zahustel, Štajner, Štěpán - Uškovič (70. Sivrič). Trenér: Minář.

2. zápas:

1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
Branky: 36. Brandner - 16. Chramosta, 88. Sloboda. Rozhodčí: Poživil - Mrkáček, Pekař.

1. FK Příbram: Rondzik - Štochl, Abraham, Hájovský, Pleško - Brandner, Krbeček, Hanuš, Kraus - Stratil (46. Barák), Šlapák (60. Jiří Mareš, 77. Šlapák). Trenér: Straka.

FK Mladá Boleslav: Šeda (46. Štěpanovský) - Bořil (68. Geissler), Ševinský, Kúdela, Fabián - Opiela, Brunclík (77. Bořil) - Jakub Mareš (68. Sivrič), Štípek, Štohanzl - Chramosta (76. Sloboda). Trenér: Minář.