Z prvoligistů selhala jen Jihlava, Teplice nadělovaly

Pražská Dukla si v přípravě připsala jasnou výhru nad slovenskou Žilinou, kterou i díky dvěma brankám Bergera rozstřílela 5:1. Dařilo se i Liberci, Teplicím a Příbrami.

Jediný prvoligový celek, který v sobotních přípravných duelech nedokázal zvítězit, byla Jihlava. Celek z Vysočiny totiž remizoval se Znojmem 1:1, když na gól Přeučila dokázal ve druhé půli zareagovat znojemský Žondra.

Divoký začátek zápasu byl k vidění v utkání Písku s Příbramí. Prvoligový celek šel do vedení po trefě Hnaníčka již v páté minutě, ale hned za minutu se podařilo vyrovnat Milecovi. Po čtvrt hodině však přidal další zásah Příbrami Suchan a ten samý hráč zvýšil ve 27. minutě na dvoubrankový rozdíl. Po změně stran přidal další dva zásahy Tregler a bylo jasno.

Teplice sehrály dva zápasy. Brozany dokázaly porazit 3:2 a s 1. FC Weisenfelz si poradili hladce 4:0.

Přípravná utkání:

Jihlava - Znojmo 1:1 (1:0)

Branky: 21. Přeučil - 56. Žondra.
Sestava Jihlavy:
1. poločas: Kotnour - Vaculík, Kryštůfek, Krejčí, Hybš - Kliment, Demeter, Bello, Batioja - Přeučil, Mešanovič.
2. poločas: Kotnour - Marek, Tlustý, Šourek, Urbánek - Fulnek, Bello (68. Demeter), Šulek, Kukol - Harba, Mešanovič (60. Kosak). Trenér: Klusáček.

Písek - Příbram 1:5 (0:3)

Branky: 6. Milec - 15. a 27. Suchan, 51. a 66. Tregler, 5. Hnaníček.
Sestava Příbrami: Boháč (46. Krbeček) - Sus, Hájovský, Bodeček, Divíšek (46. Mareš) - Hnaníček, Krameš - Pilík (46. Tregler), Suchan, M. Zeman - Fořt. Trenér: Tobiáš.

Teplice - Brozany 3:2 (2:1)

Branky: 25. a 81. z pen. Hora, 39. Balázs - 35. a 59. Potočný.
Sestava Teplic: Grigar - Lüftner (8. Heger), Matula, Jablonský - Hora, Ljevakovič, Mozol, Krob - Balázs - Stratil (57. Výborný), Chukwuma. Trenér: Ščasný.

Teplice - 1. FC Weisenfelz 4:0 (1:0)

Branky: 8. a 48. Vondrášek, 77. Takács, 84. Táborský.
Sestava Teplic: Lipš - Hošek, Takács, Urma - Vondrášek, Richter, Kodeš, Strada (56. D. Procházka) - Táborský - Salami (70. Horvát), Chukwuma.