Musíme navázat na druhý poločas s Příbramí, říká teplický Král před prvním domácím zápasem

Na Stínadlech odehrají Teplice v neděli první domácí zápas proti pražské Dukle. Obránce domácích Alex Král si přeje, aby Teplice navázaly na povedený druhý poločas v prvním utkání sezóny proti Příbrami, hovořil i o spolupráci s novým parťákem.

I loni odehrály Teplice první zápas sezóny na Stínadlech proti pražské Dukle, to zvítězily 3:1 a dva góly vstřelil Vaněček, jednou se trefil Ljevakovič. Letos "skláři" otevřeli sezónu remízou 1:1 v Příbrami, druhý poločas byl ale povedený a právě na něj budou chtít Teplice navázat. To Dukla doma podlehla mistrovi z Plzně 1:3.

„Myslím si, že když navážeme na příbramský výkon z druhé půle, tak můžeme proti Dukle uspět,“ nechal se slyšet stoper teplic Alex Král. Zápas Dukly dodatečně okomentoval autor jediné branky svého týmu David Douděra: „Ve druhé půli jsme už trošku fyzicky odcházeli, Plzeň nás hodně přehrávala. Plzni jsme ale dělali problémy a pokud takhle budeme hrát dál, úspěch se dostaví.“

Královi byl pro utkání v Příbrami přidělen nový obranný parťák, stoperskou dvojici tvořil s Janem Hoškem a spolupráci si pochvaluje. „Zezačátku jsme si na sebe zvykali, protože jsme spolu v přípravě odehráli dohromady jen jeden zápas, ale myslím si, že ve druhé půli už to fungovalo mnohem lépe. Honza je soubojový, silový. Hrálo se mi s ním dobře,“ libuje si.

Právě Alex Král a jeho tepličtí spoluhráči vyzvou v neděli pražskou Duklu na domácím stadionu, utkání začíná v 15 hodin.