Další zkrat Sparty B. Mysleli jsme si, že je hotovo. Je to pro nás zásadní lekce, zlobil se trenér Loučka

Slibně rozehraný zápas proti trápícímu se Táborsku nedotáhla v Chance Národní Lize k bodovému zisku rezerva Sparty a propadla se na sestupovou patnáctou příčku. "Zápas jsme měli ve svých rukách, a přesto ho prohrajeme. Doufám, že je to pro nás všechny zásadní lekce," neskrýval po prohře 1:2 na klubovém webu sparta.cz rozčarování trenér béčka Letenských Luboš Loučka.

Sparta B šla přitom do utkání s jasným cílem, nastartovat se v duelu dvou trápících se celků a odskočit rivalovi v tabulce. Šla také brzy do vedení po gólu střelce Radka Šilera. „Měli jsme celkem dobrý vstup do utkání. Vyplynula z toho i červená karta soupeře," mohl být Loučka spokojený s úvodními minutami v podání borců v rudých dresech.

"Poté jsme si mysleli, že je hotovo. Apelovali jsme na to, že není vyhráno. Nechováme se tak, abychom zápasy dotáhli do vítězného konce," pokračoval v upřímném hodnocení duelu, který Táborsko nakonec otočilo ve svůj prospěch a poslalo Spartu B na sestupové příčky.

Rezerva Sparty během osmi kol druhé nejvyšší soutěže vyhrála jen jednou a dostává se po tlak povinnosti uhrát body. "Můžeme se bavit o nějakých herních principech, ale to v naší nekomfortní situaci nehraje žádnou roli," doplnil zklamaně.

Zlín vyhrál díky gólu v 96. minutě v Brně a vrátil se do čela tabulky. Vyškov je po výhře ve Varnsdorfu třetí