V ČFL fotbalisté Bohemians 1905 prohráli v Náchodě

Fotbalisté Bohemians 1905 v ČFL poprvé od konce října loňského roku prohráli. V dohrávaném zápase sedmého podzimního kola v Náchodě, který byl v původním termínu předčasně ukončen za stavu 1:1 pro výtržnosti diváků, podlehli dnes domácímu mužstvu 0:1. O jediný gól utkání, které se sice hrálo bez divácké kulisy, přesto za silné policejní asistence, se postaral po hodině hry Martin Merganc.

V dohrávce 18. kola Strakonice - Krč se diváci gólu nedočkali, přestože Pražané odehráli poslední čtvrthodinu bez vyloučeného Mariána Viskupa.

Rezerva pražské Slavie se v předehrávce 33. kola s celkem Karlových Varů-Dvorů ujala tři minuty po změně stran vedení brankou Tomáše Hrdličky, jenž bude pro čtyři žluté karty absentovat v sobotním prvoligovém derby na Spartě. Dvě minuty před koncem však překonal brankáře Matúše Kozáčika nejlepší kanonýr soutěže Martin Psohlavec a stanovil výsledek na 1:1. Karlovarský střelec se trefil na jaře počtvrté a celkově už počtrnácté.

Výsledky: dohrávka 7. kola: Náchod-Deštné - Bohemians 1905 1:0 (0:0), dohrávka 18. kola: Strakonice - Krč 0:0, předehrávka 33. kola: Slavia B - Karlovy Vary-Dvory 1:1 (0:0).

[ 05. 04. 2006 - ČTK / eFotbal.cz Foto: MARSfoto ]