Benitez se odvolá proti přísným červeným kartám

[b]OBSAHUJE VIDEO[/b] Trenér hráčů Liverpoolu Rafael Benitez vyhlásil, že jeho tým se odvolá proti vyloučením obránců Philippa Degena a Jamieho Carraghera v sobotním duelu na hřišti Fulhamu.

Benitezovi svěřenci prohráli 1:3 a po páté ligové prohře v tomto ročníku jsou po jedenáctém kole až na pátém místě průběžného pořadí Premier League, a to s devítibodovou ztrátou na vedoucí Chelsea.

„Podáme odvolání proti oběma červeným kartám, protože z mého pohledu je jasné, že Carragher kopl do míče a Degen nezasáhl hráče,“ vyhlásil Benitez. Když v 79. minutě vedl Fulham na svém hřišti 2:1, musel hrací plochu opustit švýcarský obránce Degen, kterému po incidentu se středopolařem domácích Dempseyem rozhodčí Lee Mason ukázal rovnou červenou kartu.

O tři minuty později přišli hosté o dalšího hráče, když arbitr posoudil Carragherův souboj s útočníkem Bobbym Zamorem jako úmyslný faul. „Podle mě měl za první incident dostat Degen žlutou kartu a při druhém bylo jasné, že Carra nakopl míč a ne Zamoru,“ dodal Benitez. „Viděl jsem záznam a tam je to jasné.“

Záznam obou zákroků nabízíme v následujícím okně.