Boleslavští se s Motorletem zapotili

V sotním dopoledni dorazilo do Mladé Boleslavi mužstvo nejvíce ohrožené sestupem z ČFL, Motorlet. Boleslavští mladíci byli v tomto utkání papírově silnějším týmem. Motorlet jim však nedaroval nic zadarmo a pěkně jim zahrál na nervy.

Začátek prvního poločasu patřil sice domácím, ale Motorlet dobře organizovanou obranou odolával. Potom se hra opticky vyrovnala, neboť boleslavská aktivita postrádala nasazení a důraz. Až ve 33.minutě se předvedl Charuza. Nejprve gólman Motoorletu reflexivně vytlačil Řezníčkovu hlavičku nad břevno. Následný roh kopal Dudka a stoper Charuza hlavou prostřelil brankáře Foferku - 1:0.
Do přestávky pak boleslavští ještě promarnili dvě stoprocentní gólové příležitosti. První z nich ve 39. minutě nedokázal zužitkovat Řezníček a ve 42. minutě se vše zopakovalo.

Ze zdánlivě jasného utkání udělal pražský soupeř drama vyrovnávacím gólem přesně po hodině hry. Trestný kop usměrnil hlavou do boleslavské sítě Brusch - 1:1. Za deset minut nedal opět Řezníček gól z tutové příležitosti. Když se pak v průběhu další hry Řezníček zranil a nemohl být vystřídán, protože kouč Hloušek již využil všech tří možných změn, vypadalo to s boleslavským týmem zle.
V 79. minutě se však Řezníček navzdory zdravotním potížím opřel do míče tak povedeně, že ranou z úhlu vymetl šibenici pražské branky - 2:1.

Tři body tak zůstaly v Boleslavi, i když Motorlet dlouho sahal aspoň po bodu.

Mladá Boleslav B - Motorlet 2 : 1

zdroj:fkmb.cz