Břeclav se o body rozdělila s Kroměříží

Ve 26. kole MSFL přivítali fotbalisté MSK Břeclav soupeře z Kroměříže. Břeclav je v tabulce MSFL na 4.místě a Kroměříž se usadila na 10.příčce. A tak v tomto zápase potřebovala body spíše Kroměříž.

Obě mužstva vstoupila do utkání útočně naladěna a tak se od začátku hrál rychlý, oboustranně útočný fotbal, který se 160 platícím divákům musel líbit. Jako první se radovali domácí. V 17. minutě hostující obrana nepokryla v pokutovém území Simandla a ten se střelou do růžku Voglovy branky nemýlil. Hosté však zbraně rozhodně nesložili a hned ve 20. minutě krásnou střelou pod břevno vyrovnal Valášek. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.
Vyrovnaný fotbal se hrál i po změně stran. V 59. minutě se ve vyložené šanci ocitl kroměřížský Janča, Ruckschlos ho ale bravurně vychytal. Břeclav pak svého soupeře přitlačila, tlak ale v kýženou branku nevedl. Hosté se už soustředili spíše na obranu a hrozili pouze z brejků. Ani oni úspěšní nebyli a tak utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Břeclav - Kroměříž 1 : 1