Stanner dovedl Boleslav k vítězství v turnaji v Čelákovicích

Hráči Mladé Boleslavi vyhráli turnaj v Čelákovicích, když ve finále porazili Jablonec 3:1. K vítězství pomohl Mladé Boleslavi dvěma góly Bulut a třetí branku přidal Táborský.

V zápase o třetí místo Slavia Praha zdolala Teplice 2:0. Oba semifinálové zápasy mezi Mladou Boleslaví a Slavií i mezi Teplicemi a Jabloncem skončily remízami 1:1 a o postupujících rozhodly pokutové kopy.

I když byla Mladá Boleslav ve finále aktivnější, dlouho se střelecky neprosadila. Až po Procházkově akci otevřel skóre Bulut, jenž sólo zakončil střelou vedle brankáře Frydrycha. Po změně stran získal Jablonec územní převahu, kterou v 51. minutě využil po Krajčíkově centru Beneš, jenž hlavou vyrovnal.

Mladá Boleslav ale na srovnání skóre odpověděla v průběhu jedenácti minut dvěma brankami. U zrodu druhého gólu stál opět Procházka, jenž prošel přes polovinu hřiště a po jeho přihrávce zaznamenal Bulut druhý gól. Skóre uzavřel v 66. minutě tvrdou střelou z pětadvaceti metrů Táborský.

V duelu o třetí místo prokázala Slavia větší střeleckou pohotovost. Ve 24. minutě překvapil teplického brankáře Slavíka ostrou střelou pod břevno Grajciar. Slavík se přitom zranil a vystřídal jej Grigar. Ten inkasoval po změně stran, kdy Grajciar rozehrál trestný kop k Černému a po jeho přihrávce zaznamenal Kisel druhý gól.