Necid zmírnil překvapivou porážku CSKA

Reprezentační útočník Tomáš Necid se zapsal mezi střelce v utkání 14. kola ruské fotbalové ligy. Navzdory jeho třetímu ligovému zásahu v tomto ročníku soutěže prohrál CSKA Moskva s Nalčikem 1:2. (gól domácích Necid).

Dvacetiletý útočník se prosadil těsně před přestávkou v třetí minutě nastaveného času. V té době ale už armádní klub prohrával po brankách dvou gruzínských hráčů ve službách Nalčiku Davida Siradzeho a Gogity Goguy.

Necidův bývalý spoluhráč z pražské Slavie Marek Suchý odehrál celé utkání Spartaku Moskva proti Křídlům sovětů ze Samary. Moskevský tým ale nenavázal na středeční vítěznou přestřelku 5:3 s Novosibirskem a tentokrát remizoval 0:0. Martin Jiránek strávil zápas na lavičce Spartaku.