Bayern šokoval Milán, United vybojovali bod

Atraktivní duel se odehrál na stadionu Giuseppeho Meazzy, kde domácí Inter Milán podlehl Bayernu Mnichov 0:1, když se o jedinou branku utkání postaral v samém závěru mnichovský kanonýr Gomez.

První poločas se odehrával jasně v režii milánského celku. Kamerunský kanonýr v barvách Interu Eto'o mohl dvakrát poslat svůj tým do vedení, brankář Kraft ale hosty v úvodních pětačtyřiceti minutách podržel. Ve druhé půli převzal otěže zápasu do svých rukou Bayern, nicméně ani velké šance Robbena a Müllera gólem neskončily.

Prvně jmenovaný trefil tyč, německý reprezentační útočník pak v jasné šanci špatně zasáhl míč hlavou. V závěru sice Inter přitlačil, z protiútoku ovšem udeřil soupeř. Robbenovu ránu brankář Julio Cesar neudržel a Gomez míč pohodlně doklepl do sítě, čímž vytvořil pro svůj tým velmi dobrou pozici do odvety.

Střelecky se neprosadil ani aktuální lídr anglické Premier League Manchester United, který na trávníku francouzské Marseille uhrál pouze bezbrankovou remízu.