Reggina smazala další minusový bod, Lazio excelovalo

Jeden bod dokázala škrtnout ze svého trestu za korupční aféru Reggina v 5. kole italské Serie A, v němž dnes remizovala 1:1 na hřišti Bergama. Lazio excelovalo zejména ve druhé půli duelu v Turíně a rozdrtilo místní FC 4:0.

Vše podstatné v utkání Bergamo - Reggina se odehrálo hned v úvodu. Domácí se ujali vedení v třetí minutě díky Loriovi, jenže neuběhlo ani 180 sekund a bylo vyrovnáno, což zařídil záložník Tedesco. Reggina je tak nadále předposlední s minus deseti body a Bergamo s šesti osmé.

Zápornou bilanci si vylepšilo také římské Lazio, když díky lepšímu druhému poločasu jasně pokořilo Turín 4:0. Zbývají mu tak již jen dva minusové body z jedenácti obdržených. Po bezbrankové první půli se prosadil útočník Rocchi a převahu hostí potvrdil obránce Oddo, který se nejprve trefil z pokutového kopu a poté přidal další branku ranou z dálky. Střelecký účet uzavřel Mauri.