Cagliari mají po gólu dvě minuty před koncem první výhru v sezoně, zraněný Jankto nehrál

ČTK
Cagliari díky brance dvě minuty před koncem vyhrálo v dohrávce 6. kola italské ligy 3:2 v Parmě-Livesport
Cagliari díky brance dvě minuty před koncem vyhrálo v dohrávce 6. kola italské ligy 3:2 v Parmě a po prvním vítězství v sezoně se dostalo z posledního místa tabulky těsně nad pásmo sestupu. Bodově se dotáhlo na dnešního soupeře, jenž je s pěti body patnáctý.

Cagliari vybojovalo premiérové vítězství v divokém závěru. V 87. minutě vyrovnal na 2:2 z pokutového kopu domácí Hernani a zdálo se, že se budou body dělit, ale krátce po rozehrání Roberto Piccoli po krásné přihrávce do středu hřiště od Gaetana vstřelil třetí gól, na který už Parma nezareagovala.

V sestavě vítězného týmu ze Sardinie chyběl kvůli zranění záložník Jakub Jankto, jenž poslední soutěžní duel odehrál v polovině dubna.

Italská liga - 6. kolo:

Parma - Cagliari 2:3 (62. Man, 87. Hernani z pen. - 34. Zortea, 75. Marin, 88. Piccoli).