Jihlava si připsala třetí výhru, Příbram stále na tři body čeká

Jihlavský tým se před domácím publikem toužil v 9. kole proti Příbrami rehabilitovat za nedávný debakl v Brně.

A úvod utkání nahrál Vysočině do noty. Poté, co centroval Jungr na jihlavského kanonýra Tecla, si totiž srazil míč do vlastní branky Zdeněk Koukal a hosté tak prohrávali již po dvou minutách hry.

Na další gól se pak v Jihlavě čekalo více než hodinu, kdy zvýšil vedení Komňackého celku z pokutového kopu Stanislav Tecl, jenž zamířil k pravé tyči. Pro mladého střelce jednadvacítky šlo o osmou trefu v soutěži, čímž se osamostatnil na čele tabulky kanonýrů.

Naději na body pro Příbram vykřesal sedm minut před koncem základní hrací dopy Petr Trapp, jenž rozvlnil síť za velezkušeným Blažkem po centru střídajícího Kalivody. Příbram se v nastaveném čase dostala ještě k obrovské šanci, která však šla mimo svatyni domácích, kteří tak udrželi stav 2:1 a připsali si třetí výhru sezóny.