Aritmu srazil do kolen vlastní brankář

Poslední podzimní zápas Aritma na vlastním hřišti nezvládla. Zaspala úvod utkání a v době, kdy se snažila o vyrovnání ji srazila do kolen fatální chyba brankáře Kalcovského. Už ve 4.minutě hosté otevřeli skore. Kočí z velké dálky poslal z přímého kopu vysoký míč do šestnáctky, nikdo z nabíhajících, ale ani bránících hráčů na něj nedosáhl a Kalcovský ho lovil ze sítě. Za devět minut zacentroval prudce před branku Šebela a Kejha doklepl na 0:2. Domácí se poprvé dostali ke střele v 17.minutě, ale Jarský pálil jen do boční sítě. Ve 20.minutě Opielovu kolmou přihrávku nešťastně ztlumil Gazmend přímo k nohám Marečeka a ten pohotově přehodil vybíhajícího Bekeho. Kontaktní gól domácí povzbudil a až do přestávky měli optickou převahu, vážnější šanci si však nepřipravili. Jen Mareček sobecky nepustil míč na nabíhajícího Jarského a pokus o kličku mu zmařil vracející se Kejha.

Po přestávce snaha domácích o vyrovnání vzala rychle za své. Nejdříve si Kočí na pravé straně pohrál s Beranem, ale jeho přízemní centr před brankou spoluhráče nenašel. V 50.minutě však Kočí vypálil dva metry za šestnáctkou, Kalcovský míč neudržel, vypadl mu přímo k nohám dobíhajícího Šebela, který už ho v klidu uklidil do sítě. Domácí kouč Tomáš Kubr sáhl po hodině hry hned k trojímu střídání. Za pět minut sice Honka dorazil míč do sítě, ale radost domácím zkazil signalizovaný ofsajd. V 64.minutě zacentroval Kovář a Chrdle hlavou usměrnil míč nad branku. Na druhé straně Výrovského střelu z přímého kopu u tyče vyrážel Beke. Domácí stáhli hru jen na tři obránce a do odkryté obrany hosté několikrát nebezpečně zaútočili. Janda trefil parádní střelou jen tyč a v 83.minutě prokličkoval přes čtyři hráče Kočí a a překonal Kalcovského počtvrté. V poslední minutě Kočí uvolnil na pravé straně Dvořáka, ale jeho křížnou střelu zastavila opět tyč a tak měli poslední slovo domácí. Kejmar z přímého kopu posadil míč na hlavu Marečka a ten prostřelil Bekeho.
Pavel Novotný (Bohemians B): Vyhráli jsme venku, takže spokojenost. Máme 21 bodů a v tabulce pravdy jsme na nule. Dali jsme čtyři góly, ale opět přišla zbytečná nekoncentrovanost v závěru a zbytečně inkasovaný gól. Celkově jsem ale se zápasem spokojen.
Tomáš Kubr (Arita): Ovlivnily to dva rychlé góly ze začátku, oba po našich zaváháních. Pak jsme sice dali kontaktní gól, o přestávce si řekli co budeme hrát a přišla chyba golmana a úplně zbytečný gól. Vystřídali jsme tři hráče, ale ti co na hřiště přišli očekávání nesplnili. Hráli jsme na tři obránce a velmi dobře individuálně vybavení hráči hostů nás přehrávali. Soupeř byl jednoznačně lepší a vyhrál naprosto zaslouženě.

Aritma – Bohemians B 2:4 (1:2)
Branky: 20. a 90+1. Mareček – 4. a 83. Kočí, 13. Kejha, 50. Šebela ŽK: Beran, Krejča – Kejha Rozhodčí: Fišer – Nykl, Čermák Diváků: 30
Aritma: Kalcovský – Weiss (60. Fiala), Hájek, Froněk, Beran – Jarský (60. Kejmar), Krejča, Opiela, Výravský – Mareček, Volenec (60. Honka)
Bohemians B: Beke – Kovář, Gazmend, Kejha, Balík – Šebela (83. Allram), Kočí, Janda, Honka (23. Červenka) – Chrdle (89. Slavík), Dvořák