Mohuč je ve čtvrtfinále Německého poháru

Český fotbalista Petr Ruman rozhodl v penaltovém rozstřelu o postupu Mohuče do čtvrtfinále Německého poháru přes Kaiserslautern. Poslední tým bundesligy sice v utkání vedl, ale nakonec prohrál 3:4 na pokutové kopy a završil nevydařený podzim.

Souboj druholigových týmů o postup do čtvrtfinále dopadl lépe pro fotbalisty Mnichova 1860, kteří zvítězili na půdě Freiburgu 3:1 po prodloužení. Hosté si vynutili pokračování zápasu až v první minutě nastaveného času normální hrací doby, kdy na 1:1 vyrovnal Číňan Šao Ťia-i. V prodloužení pak rozhodly branky Agostina a Meyera. Z postupu se mohl radovat i český fotbalista Michal Kolomazník, jenž byl v 76. minutě střídán.

Mezi nejlepší osmičku v soutěži se probojoval také David Kobylík s Bielefeldem, který porazil 2:0 druholigový Unterhaching. Český záložník přihrál v 25. minutě na druhý gól Dalovičovi. Unterhaching hrál od 39. minuty v deseti a na odpor už se nezmohl.