Manchester United udolal Liverpool, Bony vyřazení neodvrátil

[b]OBSAHUJE VIDEO[/b] Uruguayský útočník Luis Suárez se vrátil po odpykání desetizápasového trestu za kousnutí soupeře do sestavy Liverpoolu, ale porážce s Manchesterem United ve 3. kole Ligového poháru nezabránil. Domácí fotbalisté na Old Trafford zvítězili 1:0 díky brance Javiera Hernándeze.

Mexický útočník se prosadil akrobaticky z voleje po rohovém kopu Wayna Rooneyho ihned po začátku druhého poločasu. Liverpool měl sice převahu, ale skórovat nedokázal. Suárezovu střelu z přímého kopu v 72. minutě zastavilo břevno.

Ligový pohár už neobhájí Swansea, kterou senzačně vyřadil druholigový Birmingham po výhře 3:1. Čestný úspěch favorita zaznamenal v nastaveném čase bývalý sparťanský útočník Wilfried Bony.