Lyon remizoval s Caen díky dvěma gólům Benzemy

Francouzský reprezentační útočník Karim Benzema opět předvedl své střelecké schopnosti a dvěma góly zajistil Lyonu remízu 2:2 v utkání 35. kola francouzské ligy s Caen. Lyon, který hrál celý druhý poločas bez vyloučeného Grossa, si v čele tabulky udržel čtyřbodový náskok před Bordeaux, jež remizovalo 0:0 s Nice.

Paris St. Germain udělal důležitý krok k záchraně výhrou 3:1 nad Auxerre. Dvěma góly k vítězství přispěl útočník Amara Diane. Pařížský celek se bodově dotáhl na Lens a Toulouse, které shodně prohrály 2:3 a nesestupové příčky drží jen díky lepšímu skóre.

Domácí vtrhli do zápasu s velkou vervou a již po třech minutách vedli, když portugalský střelec Pauleta dorazil vlastní pokus z přímého kopu. Krátce nato navíc zvýšil střelou z hranice vápna Diane. V závěru sice Mignot hlavou zápas zdramatizoval, ovšem Diane zblízka definitivně rozhodl.

Výsledky - 35. kolo:

Paris St. Germain - Auxerre 3:1 (12. a 86. Diane, 2. Pauleta - 78. Mignot)
Bordeaux - Nice 0:0
Le Mans - Lens 3:2 (20. a 24. Matsuj, 49. Basa - 34. Dindane, 84. Monnet-Paquet)
Lille - Toulouse 3:2 (30. a 42. Maralas, 40. Bastos z pen. - 25. Dieuze, 62. Mansare)
Lyon - Caen 2:2 (34. a 54. Benzema - 38. Eluchans, 45. Compan)
Mety - St. Etienne 0:1 (48. Gomis)
Rennes - Štrasburk 3:0 (32. a 45. Pagis, 34. Lemoine)
Sochaux - Lorient 1:1 (79. Erding - 43. Jouffre)