Hartvíkovice vyhrály v Okříškách a už vedou o 3 body

Hosté z Hartvíkovic byli po většinu zápasu lepším celkem, přesto moc nechybělo a bojovní domácí je o nějaký ten bodík obrali. V průběhu druhé půle se dostali Okříšky do vedení, kanonýr Neuman ale srovnal a 4 minut před koncem zasadil domácím smrtelný úder Duša. Možnost odpoutat se z poslední příčky nevyužili hráči Velké Biteše, v souboji s další mužstvem ze spodu tabulky remizovali doma s Mor. Budějovicemi 2:2.

Okříšky-Hartvíkovice 1:2(0:0)
58.Valenta - 67.Neumann,86.Duša
žk 3:1(9.Zeman,56.Tekal,90.Valenta - 38.Zedníček)
Sestava Okříšky:Fiala - Ježek,Zeman,Tekal,Tůma - Večeřa(70.Jeřábek),Malý,Dočkal,Jůza(87.Bastl) -Valenta,Kotrba
Sestava Hartvíkovice:Chalupa - Kašpar,Záviška,Zedníček,Bdžoch - Mičko(90.Melkes),Chládek,Hošek,Duša - Horváth(70.Hanák),Neumann
Do první příležitosti se prosadil Neumann,ale vše hasil faulem na poslední chvíli Zeman. Z následného trestného kopu nechal vyniknout Záviška Fialu. Na druhé straně domácí spoléhali pouze na Valentu s Kotrbou, kteří se v prvním poločase gólově i přes pár náznaků šancí neprosadili. Hartvíkovice měli více příležitostí, zejména Mičko, Horváth a Neumann svou rychlostí dělali domácím hodně starostí.
Po přestávce začali mít hosté převahu, v první obrovské šanci se ocitl Mičko, ale těsně minul. Byli to však domácí,kteří využili otevřené obrany a Kotrba postupoval sám na Chalupu, který sice dobře vyběhl, ale Kotrba našel nabíhajícího Valentu a ten do prázdné branky otevřel v 58.minutě skóre. Hartvíkovice ještě více přidali a byl to znovu Mičko,který postupoval sám na Fialu, znovu však bez úspěchu.V 67.minutě rozehrával trestný kop Hošek a našel hlavu Neumanna, který trefil přesně k tyči a bylo vyrovnáno. Průběh hry se neměnil, Hartvíkovice se tlačili dopředu a domácí spoléhali na rychlé brejky.V 86.minutě rozehrával znovu trestný kop Hošek a po zmatcích před domácí brankou míč doputoval ke zcela volnému Dušovi, který vstřelil vítěznou branku.V posledních minutách zápasu měli ještě čtyři standartky domácí, kdy byl před hostující brankou i Fiala, ale Chalupa vše posbíral s naprostým přehledem.Před 200 diváky řídil bezchybně rozhodčí Ságl.

Velká Bíteš : Mor. Budějovice 2:2

Branky: Veselý, Hammer - ??
Velká Bíteš: Šula – Trojan, Pohl, Pelán, Klusák – Berka, Němec, Jelínek, Veselý – Hammer, Buchat

V souboji o 6 bodů diváci moc fotbalové krásy neviděli. Byl to spíše boj. V prvé půli byli lepším celkem hosté a po zásluze šli také do vedení. Domácí přeskupili sestavu a v druhé půli začali aktivně a odměnou bylo vyrovnání Veselým. Za nedlouho však opět udeřili hosté a podruhé se dostali do vedení. Domácí nesložili zbraně v 75. minutě vyrovnal Mirek Buchta. Vítěznou branku mohl dát v 88. minutě domácí kanonýr Hammer, trefil však pouze golmana hostí. Pro domácí je remíza v jejich postavení ztrátou, dnes však je spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti

Žírovnice : Janovice 0:1

Slavoj nemá na jaře potřebné štěstí a stále více se propadá tabulkou. Začátek zápasu s Janovicemi domácím vyšel, hráli aktivně a již v 9. minutě mohli jít do vedení, Serbus byl sražen ve vápně, ale nařízenou penaltu golman hostí Rezničenko CHarouskovi lapnul. Domácí nadále obléhali vápno Janovic, ti ale zodpovědným přístupem nepoušteli domácí do vážnějších šancí a sami začali zlobit z brejků.
V druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil, jen s tím rozdílem, že hosté využili nedorozumění domácího golmana s obranou a Fišer uklidil míč do sítě

Běží 9. minuta, Serbus se nebojácně vrhá do vápna, je sražen a kopeme pokutový kop. Tentokrát se k němu staví Jiří Charousek, ale brankář Rezničenko chytá.
Slavoj se snaží nadále útočit, ale hosté nás do šancí nepouštějí. Pouze pečlivě brání a vyrážejí do brejků. Při jednom z nich a po nedorozumění stopérů s brankářem Dušanem Sochou, málem uhodilo. To mělo být varování.
Obraz hry je po celý zápas pořád stejný. Slavoj má územní převahu a hosté s přehledem brání. V 60. minutě přichází rozhodující okamžik zápasu. Odkop hostí a opět nedorozumění brankáře a stopéra a pro Fišera nebyl problém kopnout míč do prázdné branky. Hosté si hubený náskok bez potíží pohlídali až do konce a odváží si do Janovic 3 body

Sestava Slavoje : Socha - Petr Houška, Kněžínek, Máca, Kořínek - Poustecký Jarda (62. Tomáš Houška), Charousek, Vodáček, Staněk (76. Pokorný) - Serbus, Zaňák (61. Jan Musil).
Pískal Tomášek, ŽK 1:2, ČK 0:0, 150 diváků.

Třebíč B - Pacov 3:2 (1:1)

branky: Venhoda, -Maršík, Kubů

Sestava HFK Hradecký,Brabenec,Ošmera,Prokop,Venhoda,Heres (62 Dvořák),Jurka Jiří,Durajka,Smažil, Řezáč Martin,Netoušek (72 Man)
sestava Pacova: Basík - Vejsada, Grombíř, Vlk, Přibyl - Maršík (87.Zeman), Kolací, Hrobský (35.Rybčák), Čech Marcel - Kubů, Vysibla

Do utkání vstoupili domácí velmi dobře a již ve 4 min. si na přímí kop Durajky dobře naskočil Venhoda a otevřel skóre utkání 1:0. Dobře se prosazoval Heres v 15 min. kdy se prokličkoval do vápna ,ale slabá střela branku hostí neohrozila. V 27 min zakončoval dobrou akci Řezáč. První varování pro domácí přišlo v 29 min. kdy Ošmera odvracel nebezpečnou akci soupeře. Durajka v 39 min. zahrával rohový kop na který si dobře naběhl Smažil a míč z jeho hlavy olízl spojnici hostující branky. V 41 min. po přihrávce střídajícího Rybčáka prostřelil domácího brankáře Maršík a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.
Domácím se vydařil vstup i do druhého poločasu a za faul na Řezáče v 49 min. Prokop proměnil pokutový kop. 2: 1 Ale Pacovským se opět podařilo vyrovnat, když přihrávku za obranu proměnil Kubů, který si obhodil gólmana a skóroval do odkryté brány - 2:2. Rozhodující okamžiky přišli v závěru zápasu. V 80 min. po ose Durajka –Man- Řezáč posledně jmenovaný přestřelil branku ze 100% šance. Rozhodčí nastavil 2 min. a v těch se po rohu Smažila dostal k míči hostující brankář, míč vyrazil jen k Durajkovi, který ho vracel na zadní tyč branky a dobrý důraz uplatnil Řezáč a vstřelil hlavou v leže branku na 3 : 2 . Soupeř prohru nesl těžce jelikož se prezentoval docela dobrou hrou a při odchodu ze hřiště hráč hostů č.3 Grombíř slovně napadl rozhodčí nepublikovatelnými výrazy ,které rozhodčí uvedl do zápisu a může očekávat tvrdý postih. Střídání v 62 min. Dvořák střídal Herese a v 72min Man střídal Netouška