Hartvíkovice zaváhaly, prohrály v Jemnicku 1:0

Domácí Jemnicko bylo lídrovi soutěže více než vyrovnaným soupeřem a nakonec i šťastnějším celkem. Po gólu Cecha z 89 minuty si připsalo důležité body v boji o záchranu a také opět zdramatizovalo boj o postup. Ždírec se sérii neúspěchů probral a porazil tápající Vrchovinu 3:0

Jemnicko – Hartvíkovice 1:0

První půle příliš vzruchu nepřinesla. Nejprve zahrozili domácí, ale hlavička Buchty se mezi tři tyče nevešla. Poté se začali osmělovat velice technicky vyspělí hosté, vrcholem toho byla nastřelená tyč branky Michala Pelána, který opět zaskočil za Vlastimila Šulu. Další dobrou možnost měl po hlavičce Jelínek, ale brankář Skočdopole míč kryl. Ve 40.minutě přišla první branka, po špatně rozehraném autu nebyl problém pro hosty získat míč projít středem hřiště a otevřít skóre. Do poločasu už zahrozil pouze domácí Pelán, ale jeho střele chyběla dostatečná razance.

Do druhé půle vstoupila Bíteš velice aktivně. Obrovskou šanci měl po rohovém kopu Kadlec, ale z blízka netrefil branku. Domácí se přece jenom dočkali,na konci pohledné akce byl volej Zdenka Veselého a začínalo se od nuly. Výsledek 1:1 však na světelné tabuly nevydržel dlouho, hned po rozehrávce Polná vyrazila na zteč a Tomáš Láznička špatným odkopem nabil hostujícímu hráči, který s přehledem prostřelil Pelána v brance. Poté se naši snažili ještě výsledek zvrátit, ale herně se našim příliš nedařilo a zkušená obrana hostí naše do větších příležitostí nepustila. Největší vzruch na hřišti tak nepochopitelným zkratem způsobil zkušený bek Bíteše Ladislav Blažek, který se nechal za oplácení zbytečně vyloučit. V závěru už pak do domácí rozhozené obrany hosté přidali ještě jednu branku, která definitivně srazila naše do kolen.

branka VB: Veselý
sestava: Pelán M.- Láznička, Pohl, Pelán, Blažek- Kadlec (Loup), Jelínek (Trojan), Buchta, Veselý- Antoš, Hammer

HFK Třebíč“B“ - Spartak Pelhřimov 0 : 2 (0:1)

Utkání začalo svižně a prvních minutách měli obě mužstva po jedné šanci. Další šanci si vytvořil soupeř v 8 min. kdy přímí kop na branku vytáhl Hradecký na roh. Po chybě Ošmery v 15 min. soupeř z malého vápna překopl. Domácí zodpovědně bránili a snažili se dostávat do brejků. Roh v 29 min. už nestačily dobránit a soupeř se ujal vedení 0: 1 branku dal Kmoch. Domácí musí střídat kdy ze hry odstupuje zraněný Jurka Jiří a do hry jde Hruška. Soupeř také poprvé střídá v 39 min. hřiště opouští Regálek a nahrazuje jej Hurda. Do dobré šance se ve 44 min. dostal Netoušek pohrál si s obranou soupeře a jeho střela těsně minula branku.
Do druhého poločasu domácí vstoupili aktivně a centr Svobody Netoušek hlavičkuje na branku a brankář hostů vytěsňuje míč na tyč. Hosté zahrozili v 50 min. ale obrana domácích střelu zablokovala. Dobrý střelecký pokus v 58 min. Hradecký s přehledem chytá. V 60 min. Ošmera žlutá. Jasná tutovka hostů ,ale Adamec s ní naložil trestuhodně a míč končí mimo branku domácích. V 69 min. strkanice Dvořáka s Krtkem ze které oba dva vyšli po žluté kartě. V 76 min. faul na Prokopa zůstal nepotrestán a soupeř z ofsajdu zvyšuje na 0 : 2. V 82 min si jde odbýt premiéru mezi muži Kresa ,který střídá Jurku Víta a hned se dostane po rohu k odraženému míči a jeho pumelice končí těstě vedle branky . V 83 min. opět premiéra dorostence Žáka ,který střídá Mana. Hosté také střídají a místo Adamce jde do hry Moravec .Ještě je udělena na každé straně jedna žlutá karta u domácích Brabenec a u hostů Liška. Věděli jsme ,že k nám přijede silný soupeř ,který stále pomýšlí na postup do divize. Souhra náhod ,že A tým hrál ve stejný den a ve stejnou hodinu nastoupila juniorka bez posil z širšího kádru A týmu a na lavičce jen s dorostenci . Neodvedla špatný výkon. V sobotu nás čeká důležitější soupeř a to Jemnice ,které se na jaře daří , dodal po utkání lodivod domácích Petr Seifert

HFK Hradecký,Brabenec,Ošmera,Prokop,Jurka Vít,Venhoda,Dvořák,Jurka Jiří,Svoboda,Man Netoušek
Pelhřimov Moravec, Smrčka,Vacek,Kmoch,Krtek,Regálek,Adamec,Máca,Rumanovský,Krčil,Liška
Rozhodčí Pekárek,Kuchyňa,Zadinová
Diváků 100

Jemnicko-Hartvíkovice 1:0(0:0)
Ve vyrovnaném prvním poločase měli přecijen více šanci domácí,kterým více vyhovovalo menší hřiště a spousta osobních soubojů ve kterých měli domácí povětšinou navrch.Hosté měli pouze dvě slušné příležitosti a to byla střela Hoška ve 12.minutě a v 23.minutě vyslal Záviška Dušu,který s úhlu minul branku.Jemnicko hrozilo zejména se standardních situací,ale Chalupa vše vyřešil.Ve druhém poločase začali náporem domácí a hned v úvodu skončil dvakrát míč na břevnu hostující branky.V 60.minutě viděl po druhé žluté Davídek červenou a domácí se tlačili za vítězstvím. Hartvíkovice se soustředili spíše na rychlé brejky a v největší šanci se ocitl v 84.minutě Horváth,ale těsně minul.Domácí svůj tlak nakonec korunovali šťastnou vítěznou brankou,když se v 89.minutě po trestném kopu dostal míč k Cechovi,který z blízka dorazil míč do sítě.Před 350 diváky se tak radovali domácí z dalšího cenného skalpu.
89.Cech
žk 1:7, čk 0:1 (60.Davídek)
Sestava Jemnicko:Růžička - Kincl,Obrdlík(76.žk),Křivánek,Anděl - Ďurač(93.Sevelka),Koutný,Krejča,Noháček,Novotný(80.Gardoň) - Cech(91.Čech)
Sestava Hartvíkovice:Chalupa(60.žk) - Kašpar,Davídek(54.žk,60.žk,čk),Vodička,Zedníček(43.žk)(51.Bdžoch) - Mičko(57.Horváth(82.žk)),Chládek(77.žk),Hošek,Duša(75.Nikolov) - Záviška(90.žk),Neumann

Okříšky – M.Budějovice 1:0
Domácí si v prvním poločase koledovali o další porážku a komplikace v boji o záchranu. Budějovice hýřily aktivitou, chybělo jen to jediné vstřelit branku. To se nepovedlo i díky vynikajícímu Fialovi a tak se šlo do kabin za stavu 0:0
Druhá půle byl pravý opak té první. Po bouři v kabině začali hrát i domácí a to také přineslo ovoce. Bastl výborně zatáhl a podržel míč u praporku, v obležení tří obránců vybojoval aspoň roh. K němu se postavil na pravou nohu Dočkal. Jeho střílený centr na první tyč lehce lízl Marian Kotrba a bylo to 1:0. I poté hráli domácí prim. Až v závěru se o slovo přihlásili i hosté, ale byla to z jejich strany už spíše křeč a domácí si připsali důležité 3 body.