Studenec opět naděloval, sedm kousků si veze béčko Přibyslavic

Další náděl si vezou domů hráči Přibyslavic, proto lídrovi OP neměli sebemenší šancí a tak výsledek 7:1 je jen logickým vyústěním dění na hřišti. Okříšky byly doma nakonec rády za bod proti poslednímu Čechtínu a tak už má Studenec v tabulce dvou bodový náskok.

Studenec - Přibyslavice B 7:1 (6:0)
3. a 12. J. Strnad, 14. Kučerňák, 15. M. Rousek (PK), 31. Komárek, 40. a 66. Holoubek – 49. Částka - rozhodčí Čurda

Začátek utkání patřil domácím a skóre otevřel už ve 3 minutě Stnad J. V 15.minutě byl za faul nařízen pokutový kop,který proměnil M.Rousek a to už na stav 4:0. Domácí nepolevili a do poločasu přidali další 2 branky. Po výměně stran byl za faul na Mrně M.,nařízen 2 pokutový kop, který šel kopat opět domácích brankář Rousek, tentokrát však trefil pouze tyčku a naopak se nestihl vrátit a hosté mu z půlky sebrali další nulu do sbírky. Hosté byly v 2 poločase aktivnější než v 1 , ale gólově se ani tak neprosadili a tak v 66 .minutě pečetil stav na konečných 7 : 1 pro domácí Holoubek.

Okříšky B – Čechtín 2:2 (1:2),

41. vlastní, 85. Jůza – 6. Houzar, 30. Semrád.
Velký rozdíl mezi oběma soupeři v tabulce nebyl v úvodu utkání vůbec znát. Hosté ustáli počáteční nápor domácích a stále častěji drželi míč na svých kopačkách. První gól zápasu zařídil hostující Houzar, který napálil míč zpoza vápna a krásnou křižnou střelou otevřel skóre. Domácí byli zaskočení aktivitou Čechtína a brzy mohli znovu inkasovat. Kolman ale z úrovně penalty neprostřelil Okříšského brankáře. To se povedlo až o několik minut později Semrádovi, který zhruba ze stejného místa zvýšil na 0:2. Od tohoto okamžiku přebrali taktovku hry favorizovaní domácí a vynutili si sérii standartních situací, z nichž jedna skončila dokonce na břevně. Až v závěru poločasu se jim ale podařilo snížit, když si centrovaný balón srazil do vlastní brány Vaněk.

Po změně stran se hráči Čechtína soustředili na pozornou obranu a rychlé brejky. To se jim celkem dařilo a Okříšky ohrožovali jejich branku pouze ze standartek. Pět minut před koncem už domácí vsadili vše na jednu kartu a vysunuli stopéra na hrot útoku. Po chybě v rozehrávce se řítili do přečíslení hosté, místo střely však ztratili na vápně balón a z protiútoku inkasovali vyrovnávací gól. Opět tak doplatili na taktickou nevyzrálost a ztratili důležité body v boji o záchranu. V poslední minutě mohli Okříšky přidat i vítěznou branku, ale trestný kop z vápna skončil na boční síti hostující branky.

Borovina B - Vladislav 3:2 (1:1),

5. Nováček, 60. Mojdl, 78. Ošmera – 40. Krátký, 58. Texl.
Hned první minuta přinesla vzruch před brankou hostí. Na Doležalovu minelu nikdo nedokázal včas zareagovat. Ve 4min. Hricák poslal do běhu Konečnému, jenže Doležal včasným vyběhnutím šanci zmařil. V následující minutě se u rohového praporku Konečný
zbavil dvou protihráčů a poslal ostrý centr před Doležala. Tam se v klubku hráčů nejlépe
orientoval Nováček a domácí vedli 1 : 0. Za 2 min. mohlo být srovnáno ,ale Spielvogel
byl proti a hlavičku Poločka vyboxoval. Na druhé straně se opět vyznamenal Doležal proti
osamocenému Nováčkovi i tentokrát včas vyběhl a šanci zlikvidoval. Po neproměněných
šancích domácí znervózněli. Chyběl pohyb a přesná přihrávka. Hosté naopak zpřesnili hru
a tlačili se víc dopředu.Domácí stačili rychlé útoky likvidovat až do 40 min. Od půlící čáry
nasadil k sólu kapitán Krátký a Svoboda ho stačil v poslední chvíli na hranici velkého čtverce
zastavit faulem. Krátký z přímého kopu střelou přes zeď trefil přesně a srovnal na 1 : 1.
Druhý poločas začal v poklidném tempu. V 58 min. dal o sobě vědět Texl. Uvolnil se na „16“
přes dva hráče a bez dlouhého otálení napálil míč křížem přesně k tyči a hosté vedli 1 : 2.
Neradovali se ale dlouho. Zaváhání obránců při rozehrávce využil Mojd a v 60 min. srovnal
na 2 : 2. Poté obě mužstva ožila. Hra se zrychlila i přiostřila. V 78 min uplatnil svůj přehled
Mikuška. Ideální přihrávkou vysunul Doláka po křídle a ten měl dostatek času,aby míčem za
obranu připravil gólovou šanci Ošmarovi a domácí se radovali potřetí.V 86 min. musel
Spielvogel řešit ještě jednu nebezpečnou situaci, ale domácí už si vítězství pohlídali.

Domácí:
Spelvogel, Svoboda, Konečný, Štveráček,Mojdl,Hanzal,Urbanec /76 Mikuška /,Kravka,
Hricák,Nováček /58 Ošmera /,Dolák.

Hosté :
Doležal, Hlávka,Otruba,Vyletěl Petr,Kašpar /68 Krajl /,Poločko,Texl,Slavík,Nováček ,

37. Vaštík, 58. J. Trnka.
Obě mužstva nastoupila k utkání v nekompletních sestavách.V prvním poločase se hrálo oboustranně vyrovnaná kopaná se třemi gólovými šancemi na obou stranách, ale bez střeleckého efektu. Ale v 37.minutě se diváci dočkali gólu ,když J.Trnka přehodil hostujícího brankáře a míč dorážel ve skrumáži do sítě Vaštík. Na začátku 2.půle mohlo být vyrovnáno, ale domácí brankář Holík bravurně zlikvidoval dvě tutové šance hostí. Naopak to byli domácí, kterým se podařilo zvýšit v 58 minutě po centru K.Trnky autorem gólu byl J.Trnka. V 75 minutě zahrávali hosté přímý kop, střela Vacka skončila na tyči domácí branky. Závěr zápasu se odehrál v nervózním prostředí, když byl odnesen na nosítkách domácí Foltýn, po zákeřném faulu Petriláka.
Sestava SK Blatnice A:Holík-Pospíšil,M.Doležal,Tomšíček,Foltýn-M.Šabatka,S.Trnka,K.Trnka,Pipáš-J.Trnka,Vaštík
Sestava Stařeč:Krčál-Hlouch.Jelínek,Královec,Lauš-Petrilák,Mařan,Ježek,Maštalíř-Vacek,Daňhel

Chlístov – Vícenice 2:0 (1:0),
30. L. Rygl, 82. R. Novák.
Oboustranně útočné utkání skočilo vítězstvím domácích, protože ti na rozdíl od hostů dokázali alespoň některé šance proměnit. Nemalou zásluhu na porážce Vícenic má nestárnoucí golman domácích Karlos Svoboda. (zdravím Rosiho :-) )

Hartvíkovice B - Náměšť B 6:3 (3:2),

J. Sýkora 4, Horváth, M. Sýkora – Králík 2, Sedlák.
Sestava domácí: Pokorný - Melkes D., Melkes J., Outulný, Malý (Sýkora M. 62.) - Sýkora J., Melkes M., Záviška (Rous 46.), Kafka - Horváth (Vlk 67.), Moczár
Srstava hosté: Mareš - Šírka, Mařík, Kohut, Sázavský - Kostelecký, Špiřík, Loder, Kratochvíl - Sedlák, Králík

Kojetice – Třebenice 2:2 (1:1),
45. V. Vrba, 75. J. Slabý – 20. Jaroš, 70. Smilek.