OP Třebíč: Vedoucí Studenec doma podlehl Starči 1:2

Ani přes toto zaváhání se však jejich postavení příliš nezměnilo, nadále mají dostatečná náskok, druhé Okříšky a třetí Opatov totiž jen remizovali a tak vede Studenec tabulku nadále o 4, resp. 6 bodů před svými pronásledovateli. Dobrý výkon předvedli hráči Vladislavy, vyhráli v Chlístově 2:1. V dobrých výsledcích pokračuje i Blatnice, tentokrát ve vyrovnaném duelu porazila Třebenice rovněž 2:1

Studenec – Stařeč 1:2 (0:1),
Hájek – Petrilák, Vlach.
Hosté byli v úvodu utkání aktivnější a ve 22 minutě se ujali vedení po rohovém kopu 1:0, v průběhu poločasu se hra vyrovnala, ale ke změně stavu již nedošlo. V druhém poločase byli domácí aktivnější a vytvořili si více šancí, ale bohužel bez zakončení. Naopak hosté zvýšili v 73 minutě na 2:0 opět po rohovém kopu. Hosté dohrávali od 74 minuty v deseti po druhé žluté kartě Petriláka. Domácím se podařilo vstřelit gól až v 88 minutě a i přes závěrečný tlak to na vyrovnání nestačilo a podruhé na jaře prohráli.

Náměšť B – Čechtín 2:0 (1:0),
Sedlák, Králík.
Domácí měli od začátku převahu, kterou dokázali proti poslednímu celku soutěže přetavit ve dvoubrankové vítězství. Rozhodčí Malena.

Kojetice – Borovina-Opatov B 3:3 (2:1),

Slabý 2, Durajka – Spielvogel, Hanzal, Mikuška.
Ve vyrovnaném utkání se zrodila zcela zasloužená dělba bodů. Rozhodčí Dobrovolný

Okříšky B – Vícenice 2:2 (0:2),

Heralecký, Netolička – Sobotka, J. Eliáš.

převzato z webu domácích:
Sestava Okříšek: Ferdan - Pešek (30' Netolička), Klíma (46' Kšír), Dvořák, Hroch - Tůma, Veleba, Heralecký, Křen (65' Pavelka) - Rezek, Jůza.
Zápas, díky kterému jsme mohli stáhnout náskok Studence jsme nezvládli. Vícenice u nás urvaly bod a klidně mohly být 3.První poločas jsme byli doslova tragičtí. Chyba na chybě, neschopnost podržet vepředu míč. Z toho vyplynul tlak Vícenic a navíc, po hrubých chybách v obraně, jsme inkasovali 2 branky. Ale ruku na srdce, klidně jich mohlo být mnohem víc.My jsme neměli skoro nic. Jen pár pološancí a slabých střel, které letěly mimo.
Ve druhém poločase jsme byli lepší a hnali se za vyrovnáním. Bohužel nás ale brzdily pořád to samé: chyby v obraně a velké množství zbytečně zkažených přihrávek. I přes to všechno špatné se ale podařilo Heraleckému stáhnout náskok Vícenic, když odražený balón poslal do branky. Vyrovnání přišlo po faulu hostujícího hráče na Júzu a následné penaltě, kterou proměnil Netolička. Do konce utkání už jsme si vyloženou šanci nevypracovali a tak utkání skončilo 2:2..... zaslouženě???

Chlístov – Vladislav 1:2 (0:2),
Rygl (PK) – Nováček, Paločko.
V domácím utkání mělo být povinností vítězství, ale už od začátku hosté Chlístov zaskočili, a ve 2 min. spálili tutovku. Bohužel Chlsítov to neprobralo a ve 12.min. po centru z pravé strany neobsazený Nováček poslal Vladislav do vedení, které mohli hosté zvýšit o minutu později, ale střela šla vedle. Ve 29.min. podnikli hosté rychlý protiútok po levé straně hřiště a přihrávku pod sebe zakončil Paločko - 0:2. O deset minut později zahrozili hosté hned dvěma střelami, první golman Chlístova vyrazil, druhá směřovala těsně nad branku.
Ve druhém poločase se domácí nadále trápili a Vladislav zahrozila v 52 min. tečovanou střelou nad branku. V 54 min. se zranil Michal Ježek a následně nadvakrát zachraňoval Jirka Krátký. V 67 min. střílel Lukáš Rygl těsně vedle, stejně jako Ivoš Suchna, takže na branku soupeře domácí poprvé vystřelili v 86 min, kdy Rygl proměnil penaltu. Vladislav si však vízeství vzít už nenechala a odváží si zaslouženě 3 body

Blatnice – Třebenice 2:1 (1:1),
M. Šabatka 2 – Čermák.
Začátek zápasu se domácím nevydařil. Už v 8. minutě se hosté ujali vedení brankou Čermáka. Od této chvíle převzali kontrolu hry domácí, kteří ve 13. minutě zahodili penaltu. Martin Petržela netrefil ani bránu. Ve 22. minutě se podařilo domácím vyrovnat po akci J. Trnky. Skóroval Martin Šabatka. Zbytek 1. půle se odehrál za mírné převahy domácích. V závěru 1. poločasu se zranil hostující brankář Pospíšil a do 2. půle nenastoupil.
Hned na začátku 2. půle zahodili obě mužstva gólové šance. První čtvrt hodina patřila hostujícím, kteří nastřelili tyčku domácí branky. Od této chvíle se hrál oboustranně nepohledný fotbal. Běžela 77. minuta, kdy dostal do vedení blatnické Martin Šabatka. Nakonec to byla vítězná branka. Blatnice už 7 zápasů v řadě neprohrála.

Hartvíkovice B – Přibyslavice B 4:3 (1:1),