OP Třebíč: Vícenice dostaly dostaly doma od Studence desítku!

Postupovou jistotu mají na dosah, to jim ale nestačí. Svému poslednímu soupeři uštědřili pořádný debakl. Na hřišti trápících se Vícenic vyhráli 1:10. Ano, takovýmto výsledkem se rehabilitovali za poslední domácí výpadek. Obě mužstva ze dna tabulky Čechtín a Kojetice vyhráli a vykřesali tak poslední jiskřičky naděje. Vzhledem k tomu, že budou sestupovat minimálně 2 celky, spíše ale 3, je jejich záchrana už jen spíše utopií.

ČECHTÍN - PŘIBYSLAVICE B 6:0
Ač topodle skóre nevypadá, hosté byli v prvním poločase lepším celkem, nedokázalia le dát gól a domácí je za to 2 x potrestali a když přidali v úvodu druhé půle branku třetí, hosté rezignovali a domác to využili a s chutí si zastříleli.
Góly: 9. Kratochvíl, 35. a 89. Kolman, 49. Milostný, 59. Železník, 69. Veškrna. Rozhodčí: Čejka. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Čechtín: Macek - Jaša, Molák, Mikuláš, Kolman- Železník, Milostný, Beneš, Houzar - Kratochvíl, Semrád, (Pojer, Veškrna). Přibyslavice: L. Vejmělek - F. Vejmělek, P. Velmělek, John, Švarc - Kovář, kejnovský, Lopatář, Dokuli - Pártl, Novotný, (Holub, Vodička, Musil, Toman, Zelený, Hašek).

STAŘEČ - NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU B 2:4

Překvapivý výsledek se zrodl ve Starči. Domácí sice šli do vedení, hosté ale ještě do poločasu skóre otočili. Když se Petrilák vyrovnal, zdálo se, že domácí o výhru ještě zabojují,a le byli to hosté, kdo v poslední čtvrthodince rozhodl utkání ve svůj prospěch.
Góly: 19. a 70. Petrilák - 33. vlastní, 42. Sázavský, 78. Špiřík, 90. Pospíšil. Rozhodčí: Karas, ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Stařeč: Krčál - Hlouch, jelínek, Královec, Chromý - R. Ježek, Mařan, Petrilák, Maštalíř - Daňhel, Ondráček, (Lauš, Linhard, Vlach). Náměšť: Široký - Širyla, Ptáček, Kohút, Sázavský - Krupička, Loder, Špiřík, Nabitý - Sedlák, Králík, (Mařík, Pospíšil).

VÍCENICE - STUDENEC 1:10

Studece potvrdil roli favorita a uštědřil domácím debakl. Zápas začal vyrovnanou hrou, to se ale změnilo po dvou gólech v 17. a 19. minutě. 4 gól y se v zápase předvedl Hájek.
Góly: 53. Řezanina - 17. K. Mrňa, 19., 26., 31. a 34. Hájek, 37. Komárek, 66. a 82. M. Mrňa, 67. a 90. Šabata. Rozhodčí: Rygl, ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 0:6. Vícenice: Chytka - Řezanina, P. Eliáš, Veselý, J. Lank - J. Eliáš, T. Lank, Nekuda, Z. Sobotka - Blažek, M. Sobotka, (Rabušic, R. Eliáš, Strosz). Studenec: M. Rousek - Vrba, zahradníček, Řezáč, Komárek - P. Rousek, J. Strnad, Holoubek, K. Mrňa - M. Mrňa, Hájek, (M. Strnad, Šabata, P. Rousek).

TŘEBENICE - OKŘÍŠKY B 5:0
Třebenice porazily Okříšky jednoznačným výsledkem, přestože většinu zápasu hrály v deseti lidech. Třebenice měly skvělý start a po 5 minutách vedli 2:0. Nezabrzdilo je ani vyloučení golmana v 11: minutě a nadále excelovali. Hosté působili matně a chvílemi to vypadalo, že oslabeni hrají oni. Asi aby to neyblo tak hloupé, tak v 85 minutě srovnali alespoň počet vyloučených ...
Góly: 3. Procházka, 5. (PK) a 27. Štveráček, 52. Kocmánek, 67. Smilek. Rozhodčí: Barák. ŽK: neuvedeno. ČK: 1:1 (11. Palát, Třebenice - 85. Pešek, Okříšky). Diváci: 60. Poločas: 3:0. Třebenice: Palát - J. Fiala (88. Kožnar), Tříletý, Smilek (88. V. Fiala), Machát - Jaroš, Hrbáček, Čermák, Kocmánek - Štveráček, Procházka. Okříšky: Ferdan - Hekrle, Dvořák, Netolička, Křen - Hroch, Šubrt, Rezek, Klíma - Heralecký, Jůza, (Pavelka, Pešek).

BOROVINA OPATOV B - CHLÍSTOV 2:2
Vyrovnané utkání ,které nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů.Zpočátku měli navrch
domácí .Hosté svojí bojovností pomalu začali přebírat iniciativu a výsledkem toho byla vedoucí branka Suchny po akci Lukáše Rygla v 36min.Domácí mohli vyrovnat ve 42 min.
Ošmera po přihrávce Mikušky mířil nad.Vyrovnání se domácí dočkali až 76 min.Centr Nováčka zužitkoval Ošmera 1 : 1. Minutu před koncem normální hrací doby byl v pokutovém území faulován Urban a Mikuška z penalty dal domácím naději na zisk třech bodů. Jenže hosté bojovali až do konce a v 94 min. srovnal střídající Novák na konečných 2 : 2.

Góly: 76. Ošmera, 89. Mikuška PK - 36. Suchna, 94. R. Novák. Rozhodčí: Macek, ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Borovina: R. Syrový - Svoboda, Konečný, Zahrádka, Ošmera (77. Růžička) - Hanzal, Urbanec (72. Nováček) (91. Pokorný), J. Syrový, Hricák - Mikuška, Urban. Chlístov: Krátký - Prchal, J. Novák (90. R. Novák), Havelka ,J. Rygl - P. ježek, Mašek, M. Rygl, L. Rygl - M. Ježek, Suchna (54. Kružík).

KOJETICE - HARTVÍKOVICE B 7:2
Poslední jiskřičky naděje na záchranu OP vzpláli v Kojeticích, V duelu s béčkem Hartvíkovic vyhráli domácí jednoznačně 7:2, když hattricky zaznamenali Vrbka Slabý. Hosté korigovali děsivé skóre až v samém závěru.
Góly: 3., 20. a 25. D. Vrbka, 43., 60. a 70. J. Slabý, 55. Slaný - 85. Křivánek, 87. Melkes. Rozhodčí: Dolák. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 4:0. Kojetice: Přibyl - Kresa (60. Lhotský), V. Vrbka, D. Vrbka, Krula - Hobza, Rygl, Nejedlý, Slaný - Buďa, J. Slabý. Hartvíkovice: Pokorný - Malý (80. Zahradníček), J. Melkes, Outulný, J. Sýkora - Vlk, M. Sýkora, M. Melkes, Rous (45. Langr) - Moczár, Křivánek.

VLADISLAV – BLATNICE 1:2

Domácí s cílem potvrdit vítězství z Chlístova nastoupili proti Blatnici, jejichž hráči, funkcionáři a fanoušci přijeli na utkání autobusem, který snad nabral v Třebíči bouřkové mraky a ty společně s deštěm zůstali po celé utkání ve Vladislavi. S těmito podmínkami se vladislavští hráči neumějí vyrovnat a potvrdilo se to hned v 8.minutě, kdy brankáři Doležalovi prošel mokrý míč přes rukavice do branky. Domácí se dokázali do slibných šancí dostat, ale buď překombinovali zakončení nebo stál v hostující brance pozorný brankař. Ještě v průběhu prvního poločasu se zranil domácí Knotek a na jeho místo naskočil Sekerka. Ještě než se dokázal seřadit do obranné čtveřice, udeřili hosté podruhé, kdy pro zcela volného hráče na malém vápně nebyl problém umístit míč do branky. Po inkasovaném gólu na tom domácí nebyli psychicky dobře, přesto dál bojovali a odměnou jim bylo těsně před přestávkou snížení Otrubou. Byla to vůbec první branka obránců v této sezóně. Místo toho, aby tato branka domácí povzbudila, měla snad opačný efekt a ve druhém poločase to byla krize. Několikrát se o útok pokusil pravý obránce Sekerka, když jednu z jeho střel brankař jen vyrazil před sebe, ovšem tygřím skokem zabránil dorážce a tím jistému gólu. Největší šanci na vyrovnání měli domácí v 90.minutě, ovšem hostující obránce a brankař společně odvrátili na roh, po kterém již rozhodčí ukončil zápas a spustil oslavu vítězství Blatnice ve Vladislavi.
Góly: 44. Otruba – 8. J. Trnka, 36. Pipáš. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:2. ČK: bez karet. Diváci. 80. Poločas: 1:2. Vladislav: Doležal – Knotek, Otruba, Vyletěl, Kašpar -Paločko, Nováček, Texl, L. Slavík (46. Pece) - Krátký, Petz, Knotka ( 35. Sekerka), Slavík ( 69. Martenek). Blatnice: Holík - Pospíšil, Doležeal, Petržela, Foltýn - Chrásta, K. Trnka ( 74. M. Šabatka), Řeřucha, Pipáš - M. Šabatka, J. Trnka.