OP Třebíč - Přibyslavické béčko vyhrálo !!! Chlístov si s chutí zastřílel.

Přibyslavické béčko potřebovalo nutně vyhrát ve Vícenicích, ti po sezóně fotbal ruší a také tak k utkání přistoupili a tím hostům situaci usnadnili. Vzhledem k vývoji v 1.B ale budou padat z okresu jen 2 celky a tak boj o 11. místo není už tak důležitý. I když stát se může ještě cokoli. Vše záleží na Mohelnu, které má v 1.B ale situaci dobře rozehranou.

KOJETICE - BLATNICE 1:2
Poměrně vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Hosté ale vytěžili ze dvou chyb domácího týmu. V první půli měli mírnou převahu hosté, kteří místy zahodili několik šancí. Ve druhé půli se hra srovnala a domácí vyrovnali nádhernou brankou z trestného kopu. A o vítězství rozhodl střídající Martin Šabatka.
Góly: 62. Hobza - 22. J. Trnka, 91. Marek Šabatka. Rozhodčí: Malena, ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Kojetice: Přibyl - J. Slabý, Buďa, Kresa, Slaný - Vrbka, Nesnídal (Rygl), Nejedlý, A. Hobza - Svoboda (Lhotský), Krula. Blatnice: Holík - Pospíšil, M. Doležal, S. Trnka - Martin Šabatka, Petržela, K. Trnka, Foltýn, Vaštík - J. Trnka (80. Marek Šabatka), Řeřucha.

TŘEBENICE - NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU B 4:0
Po vlastní brance si hosté vypracovali několik gólových šancí, které ale vychytal domácí brankář Palát. Po druhé střelené brance se utkání v poklidu dohrálo.
Góly: 38. vlastní, 55. Smilek, 70. Jaroš, 88. V. Fiala st. Hlavní rozhodčí: Rygl, ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Třebenice: Palát - J. Fiala, Tříletý, Smilek, Machát - Jaroš, Totek, V. Fiala ml., Kocmánek - Štveráček, Procházka, (V. Fiala st., Kožnar). Náměšť: Kouklík - Širila, Ptáček, Kohút, Sázavský - Krupička, Špiřík, Kratochvíl, Nabitý - Loder, Králík.

VÍCENICE . PŘIBYSLAVICE B 2:4
Přibyslavice potřebovali vyhrát, co kdyby náhodou padaly 3 celky a také to bylo vidět.V první polovině utkání hráli podstatně lépe a laxní domácí jim to umožňovali. Hosté si vypracovali dostatečný náskok. V druhém poločase hosté polevili, domácí přidali, ale bylo z toho jen celkové snížení na 2:4
Góly: 60. Franěk PK, 68. M. Sobotka - Masopust 2, Částka, Pártl. Rozhodčí: neuvedeno, ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas: 0:4. Vícenice: Chytka - Nekuda, Voneš, Blažek, Strosz - Franěk, Z. Sobotka, M. Sobotka, Eliáš - Mucha, Lank.

CHLÍSTOV - HARTVÍKOVICE B 7:1
Hosté se dostali do vedení už ve 2. minutě, domácí sice pak byli lepším celkem, gólově se ale začali prosazovat až v druhé půli. Hosté zcela odpadli a domácí jim nasázeli sedm branek.
Góly: 51. vlastní, 63., 73. a 77. M. Rygl, 67. M. Ježek, 79. Stručovský PK, 82. L. Rygl. -. 2. Zahradníček. Rozhodčí: Karas, ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (41. M. Melkes, Hartvíkovice). Diváci: 70. Poločas: 0:1. Chlístov: Krátký - Prchal, P. Ježek, Havelka (76. Stručovský), J. Rygl - R. Novák (46. J. Novák), Bobek (46. Kružík), Mašek, M. Rygl - L. Rygl, M. Ježek. Hartvíkovice: Kazatel - Malý, J. Melkes, M. Melkes, Outulný - J. Sýkora (82. Žalkovič), Zahradníček (70. Rousek), M. Sýkora (73. Langr), Kavka - Moczár, Horvát.

BOROVINA - OPATOV B - OKŘÍŠKY B 0:1
Domácím se utkání vůbec nepovedlo,hráli bez nápadu a zápalu do hry a až příliš odevzdaně.
Hosté nijak neoslnili,ale nakonec mohli vyhrát i větším rozdílem.Už ve druhé minutě zazvonila tyč domácí branky.Za deset minut se to povedlo i domácímu Jandovi.Druhou tyč
orazítkovali hosté ve 28 min.V 31min. se dostal k míči Bastl a hosté se mohli radovat 0 : 1.
Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil,a protože střelci obou týmů se už nedokázali
prosadit,skončilo utkání vítězstvím hostí 0 : 1.

Góly: 31. Bastl. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Borovina: Novák - Svoboda, Nováček, Hanzal, Mikuška (46. Pokorný)- Zahrádka, Urbanec (70. Růžička), Sirový, Hricák (83. Kružík) - Janda, Urban. Okříšky: Ferdan - Pešek, Dvořák, Veleba, Křen - Netolička (61. Dočkal), Bastl, Rezek, Klíma - Heralecký(63. Hroch), Jůza.

VLADISLAV - STUDENEC 5:3

V posledním domácím utkání této sezóny přivítali muži již jistého vítěze okresního přeboru Studenec. Ten si své prvenství zajistil i přes domácí prohru, ale také díky zaváhání ostatních pronásledovatelů, v minulém kole. Z tohoto důvodu hosté již nehráli naplno a byli to naopak domácí, kteří určovali ráz utkání. První branku utkání vstřelili domácí pro někoho v nešťastné minutě 13., když nejprve trestný kop Texla z hranice velkého vápna zastavila zeď, opakovaná střela byla tečována na roh a po něm se dokázal prosadit nestárnoucí matador Knotek. Druhé brance domácích předcházel nedovolený zákrok v pokutovém území na Z.Slavíka a protože tradiční exekutor pokutových kopu a kapitán Krátký je z minulého zápasu mimo hru, vzal odpovědnost na sebe Nováček a tvrdou střelou doprostřed nedal brankáři Rouskovi šanci. Ke slovu se dostali také hosté, když pro zcela volného hráče na malém vápně nebyl problém uklidit míč za brankovou čáru. Mezi těmito třemi góly byli hosté nuceni dvakrát střídat pro zranění svých hráčů. V zápase celkově čtvrtou branku zaznamenal domácí Z.Slavík, když po nepovedeném odkopu hostujícího obránce zkrotil míč na prsa a následnou střelu umístil přesně k tyči. Marně se rozčiloval bývalý třebíčský golman Rousek na své spoluhráče, nebylo to nic platné. Střelecké dostihy pokračovaly také po přestávce, nejprve stojí za zmínku střídání hostů, kdy hřiště opustil hráč, který nastoupil až v průběhu prvního poločasu. Na tříbrankový rozdíl skóre upravil Texl a až poté zvýšili svoji aktivitu také studenečtí. Odměnou jim byly dvě branky, kdy nejprve dlouhý odkop brankáře zpracoval a přesně k tyči usměrnil přesunutý obránce a jeho kolega z obrany dokázal hlavičkou přelobovat překvapeného brankáře Vyletěla. Mezitím střídali také domácí, jmenovitě dorostenci Sekerka-Murín. Poslední branku utkání vstřelil téměř okamžitě po té obdržené domácí Petz a zajistil tak vítězné loučení s domácími diváky. Tečku za tímto utkáním udělalo střídání Petz-Vyletěl P. ml, kdy se v jednom dresu potkali otec a syn Vyletělové a došlo tak k pomyslnému střídání stráží.
Góly: 13. Knotek, 24. Nováček PK, 35. Slavík, 70. Texl, 86. Petz - 32. K. Mrňa , 75. Holoubek, 85. Šabata. Hlavní rozhodčí: Čejka, ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Vladislav: Z.Vyletěl - Krajl, Otruba, Martének, Kašpar - Sekerka(82. Murýn), Nováček, Texl, Knotek - Petz(87. P. Vyletěl ml.), Slavík. Studenec: M. Rousek - Zahradníček, Holoubek, Šabata, M. Strnad (18. Kříž) - P. Rousek., J. Strnad (26. Chalupa), K. Mrňa, M. Mrňa, Kučerňák, Hájek.

STAŘEČ - ČECHTÍN 3:1
Góly: 24. a 84. Královec, 77. Petrilák - 71. Brabec. Rozhodčí: M. Cejpek, ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Stařeč: Skála - Hlouch, Jelínek, Královec, Chromý - R. Ježek, mařan, Petrilák, Maštalíř - Daňhel, Koreš, (Linhard, Lauš, Němec). Čechtín: Macek - Fiala, Molák, Mikuláš, Pojer - Železník, Brabec, Žanda, Houzar - Beneš, Semrád.