Znojmo ztrácí na hlučínského lídra MSFL už tři body

Fotbalisté Znojma, druhého týmu tabulky MSFL, remizovali v dnešním zápase 12. kola doma s Mutěnicemi 2:2 a jejich odstup od vedoucího Hlučína narostl z jednoho na tři body. Domácí přitom po brankách Jonova a Mičky vedli již 2:0, po necelé hodině hry však dal hostující Adamec kontaktní gól a v poslední minutě vyrovnal Obal.

Mnohem úspěšnější byla na domácí půdě, kterou je hřiště Sokola Vřesina, ostravská rezerva. Nováček třetí ligy zdolal své slovácké protějšky 4:1 a ve svém prostředí počtvrté naplno bodoval. Vždy v závěrech obou poločasů se trefil Přecechtěl, z toho jednou z penalty, po jednom gólu dali Mišinský, Kosňovský a hostující Sládek.

Na říjen bude možná ještě dlouho v dobrém vzpomínat Uničov, jenž ze čtyř zápasů v tomto měsíci uhrál deset bodů. Nad zlínským béčkem zvítězil také 4:1.

Rezerva prvoligové Tescomy se může chlubit jen třemi výhrami v samém úvodu sezony, od 24. srpna však na vítězství čeká. V dalších deseti zápasech totiž nasbírala pouze šest bodů za šest remíz. Dnes se jí navíc zranili Řihák s Konečníkem, kteří už na podzim zřejmě nenastoupí.