Krč ztratila kontakt s Vlašimí

Bezbranková remíza v dnešním pražském derby mezi béčkem Slavie a Spartou Krč pomohla ve 14. kole ČFL nejvíc vedoucí Vlašimi. Ta už v sobotu zdolala 1:0 žižkovskou rezervu a sahá po prvenství v podzimní části třetí nejvyšší soutěže. Dvě kola před zimní pauzou má lídr už pětibodový náskok před svými nejbližšími pronásledovateli.

Na druhou pozici se probojovala plzeňská záloha, jež dnes díky dvěma trefám gruzínského útočníka Dimitriho Tatanašviliho vyhrála 2:1 na hřišti svých libereckých protějšků.

Týž počet 28 bodů jako Plzeň B má i třetí Krč, jež si jako jediná nadále udržuje neporazitelnost v zápasech venku. O bod zpět je další dvojice Slavia B, Písek.

Ani v jednom ze čtyř dnešních zápasů nedokázalo zvítězit domácí mužstvo, Letohradu cenná remíza 1:1 v Karlových Varech nestačila k tomu, aby opustil poslední místo tabulky. Favorizovaní domácí šli do vedení v polovině druhého poločasu gólem Velkoborského, pět minut před koncem však vyrovnal Ujec.