Souboj o druhé místo vyhrálo Znojmo

Ještě třináct minut před koncem dnešního souboje 14. kola MSFL mezi Znojmem a Jihlavou B, v němž šlo o druhé místo tabulky, byl na ukazateli skóre bezbrankový stav. Pak už ale domácí fotbalisté zúročili svoji převahu a stihli nastřílet tři góly, jejichž autory byli Belej, dvě minuty před koncem řádné hrací doby Šuráň a v třetí minutě nastaveného času Jonov.

Znojmo tak v polovině sezony ztrácí pět bodů na vedoucí Hlučín, třetí Jihlava B je o další tři body zpět.

Již od počátku října si udržuje skvělou formu Uničov: v posledních šesti zápasech získal 16 bodů za pět výher a remízu s lídrem tabulky. Dnes doma přehrál 4:2 Mutěnice. Dvakrát se trefil Hrubý, jednou Žmolík a Večeřa, za hosty skórovali Helísek a Obal.

Poprvé od 24. srpna a jedenácti zápasech bez výhry konečně naplno zabralo zlínské béčko. Záloha Tescomy pod vedením nového kouče Ivana Konečného, jenž nahradil odvolaného Marka Kalivodu, poslala domů poslední Zábřeh s porážkou 0:4.

Za týden mají MSFL i obě moravské divize na programu ještě předehrávané 16. kolo.