Bednář se zranil, o odvetu s AEK přijde

Bez svého nejlepšího střelce Romana Bednáře budou hráči Heart of Midlothian bojovat v odvetě třetího předkola Ligy mistrů na hřišti AEK Atény. Český útočník si v sobotním utkání skotské ligy proti Glasgow Rangers poranil kotník a podle dnešních zpráv BBC o středeční důležitý zápas přijde.

Šanci zahrát si v Aténách má naopak Michal Pospíšil, který Bednáře v poločase vystřídal, ale vzápětí se rovněž zranil. Jeho potíže by však neměly být tak vážné, naražený sval mu možná dovolí nastoupit.

Hearts v prvním utkání doma prohráli 1:2 a k historickému postupu do hlavní soutěže Ligy mistrů by potřebovali v řecké metropoli předvést heroický výkon.

Oslaben bude i aténský tým, který se musí obejít bez gólmana Stefana Sorrentina, jenž byl po autonehodě v neděli hospitalizován. Italský brankář utrpěl zranění rukou a čeká ho zřejmě měsíční přestávka. V duelu s Hearts ho zastoupí Chiotis Dionisis.