Lídr Ligue1 měl namále, Paris St. Germain potvrdil formu

Ve třetí minutě nastaveného času vydřel vedoucí tým francouzské ligy Lille vítězství 1:0 nad posledním celkem tabulky Arles-Avignon. Trápení favorita proti nováčkovi soutěže ukončil až střídající brazilský útočník Tullio De Melo.

Lille se dlouho nemohlo prosadit, i když hrálo téměř celý druhý poločas v početní převaze. Hosté přišli v 53. minutě o Jamela Ait Ben Idira, který dostal druhou žlutou kartu.

"Je důležité vyhrát, i když nehrajete nejlépe. Byl to důležitý gól a jsem pyšný, že jsem ho dal," řekl Melo televizní stanici Foot Plus TV.

Díky těsné výhře si fotbalisté Lille udrželi v čele jednobodový náskok před Paris St. Germain, který potvrdil výbornou formu a porazil Valenciennes na jeho hřišti 2:1. Oba góly vítězů dal Brazilec Nené, který je s jedenácti brankami druhým nejlepším střelcem soutěže.