Černý dal gól Černému a zajistil Vítkovicím těsnou výhru

Vítkovice zvítězily v předehrávce osmého kola druhé ligy na rezervou Sigmy Olomouc 1:0. Zápas rozhodl v 62. minutě Miroslav Černý, když po Ryglově centru překonal svého jmenovce Tomáše Černého v brance Hanáků.

Hosté přijeli přijeli až na Černého bez dalších posil z A mužstva, ale dlouho odolávali převaze Vítkovic. Mladíci z olomoucké rezervy byli nebezpeční jen v prvních 45 minutách, kdy dvakrát ohrozili branku, Kello však obě situace zvládl. Po pauze Vítkovičtí prohodili krajní záložníky a zlepšený výkon přinesl i kýžený gól.

Výsledek:

Vítkovice - Olomouc B 1:0 (0:0)
Branka: 62. M. Černý. Rozhodčí: Moudrý - Kubáň, Szarowski. ŽK: Švec, Jakus - D. Barcal, Komárek, Šalamoun, Řehák. Diváci: 638.

Vítkovice: Kello - Hejdušek, Derych (31. Prčík), Opršál, Mikulenka - Pražák, Pokorný, Švec, Vavruš (46. Jakus) - Rygel, M. Černý (90. Lakomý). Trenér: Daněk.
Olomouc B: T. Černý - D. Barcal, Bodeček, Komárek, Stroupek - Řehák, Šalamoun, Král (85. Nepožitek), Hrdlovič (73. Nuc) - Lička (67. Hořava), Hrubý. Trenér: Chromý.