MSFL: Slovácko se bodově dotáhlo na Brno B

Hráči rezervy prvoligového Slovácka zdolali v nedělním utkání 7. kola MSFL v Kunovicích nováčka z Brumova 1:0 a bodově se dotáhli na vedoucí Brno B, které v sobotu podlehlo jihlavské záloze. O výhře Slovácka rozhodl ve druhém poločase brankou Jakub Mareš.

Potřetí za sebou a navíc bez obdržené branky vyhrál Uničov, který si snadno poradil s posledními Hranicemi 4:0 a dostal se na třetí příčku tabulky. K trefám Masopusta a Vejvody přidal po změně stran další dvě Tomáš Večeřa. Hranice tak i po polovině podzimní části zůstávají bez bodového zisku.

Po třech remízách v řadě si odvezl tři body ze Znojma Frýdek-Místek. O jeho výhru 1:0 se postaral Němec, který tak současně připravil Znojemským už třetí domácí prohru v sezoně.

Poslední utkání 7. kola Baník Ostrava B - Dolní Benešov se hraje až v úterý 26. září od 16:00 v Kravařích.
Až v polovině podzimní části utrpěli fotbalisté brněnského béčka první porážku v MSFL, když v sobotu na domácím hřišti podlehli rezervě Jihlavy 1:2.

Tým z Vysočiny vedl 2:0 po brankách Váchy a Koukala z trestného kopu, donedávna druholigový tým už jen kontroval gólem, který dal reprezentant do 18 let Borák.

Bez prohry tak zůstávají jen Mutěnice, které v souboji vítězů moravských divizí z minulé sezony remizovaly 0:0 s Fulnekem. Naprázdno doma vyšel i další nováček z Karviné, jenž podlehl po brance Řiháka z nastaveného času první půle 0:1 zlínskému béčku.

Výsledky - 7. kolo:

Lipová - Břeclav 1:0 (1:0), Slovácko B - Brumov 1:0 (0:0), Uničov - Hranice 4:0 (2:0), Znojmo - Frýdek-Místek 0:1 (0:1), Brno B - Jihlava B 1:2 (0:1), Karviná - Zlín B 0:1 (0:1), Mutěnice - Fulnek 0:0.