Inter se radoval z premiérové výhry, slaví i AC

Inter Milán vyhrál v Bologni 3:1, když o svém triumfu rozhodl až v závěrečných 10 minutách utkání, a radovali se tak z prvního tříbodového zisku v nové sezoně.

Týmu se teprve ve čtvrtek ujal nový trenér Claudio Ranieri a hned s mužstvem slavil vítězství. Diego Milito v 81. minutě vybojoval a následně i proměnil penaltu a Lucio o šest minut později hlavičkoval do sítě volný přímý kop Sulleye Muntariho. Inter tak poprvé v letošních šesti soutěžních zápasech vyhrál.

Ranieri se stal již čtvrtým trenérem Interu po více než rok starém odchodu Josého Mourinha do Realu Madrid. Na lavičce ve čtvrtek nahradil Giana Piera Gasperiniho.

Poprvé vyhrál také AC Milán, jenž Seedorfovým gólem z 5. minuty zdolal doma Cesenu 1:0.

Italská liga, 5. kolo:

Bologna - Inter Milán 1:3 (0:1)
Branky: 66. Diamanti z pen. - 39. Pazzini, 81. Milito z pen., 87. Lucio. ČK: 84. Morleo (B).

Neapol - Fiorentina 0:0

AC Milán - Cesena 1:0 (1:0)
Branka: 5. Seedorf.