Krize Hamburku trvá, prohrál i v Moskvě

Hráči Hamburku i v úterý pokračovali v nevydařené podzimní sezoně. V bundeslize tým Davida Jarolíma ještě nevyhrál a stejně si vede i v Lize mistrů, kde po domácím selhání s Arsenalem (1:2) přišla dnešní porážka 0:1 na hřišti CSKA Moskva.

Vítězný gól vstřelil v 56. minutě brazilský záložník Dudu po rohu svého krajana Vágnera.

Jarolím nastoupil v základní sestavě, ovšem stejně jako jeho spoluhráči se prosadit nedokázal, v závěru navíc viděl žlutou kartu. Domácí tým byl po celý zápas aktivnější, hosté se za devadesát minut pouze jednou trefili mezi tyče.

Navíc stejně jako před dvěma týdny dohrával Hamburk v deseti, protože v 85. minutě byl vyloučen střídající Benjamin Lauth po pětiminutovém pobytu na hřišti za faul právě na střelce jediného gólu.

Výsledek:

Skupina G:

CSKA Moskva - Hamburk 1:0 (0:0)
Branka: 56. Dudu. Rozhodčí: Wegereef (Niz.). ČK: 85. Lauth (Hamburk). Diváci: 18.000.

[ 26.9.2006 - ČTK / eFotbal.cz l Foto: Reuters ]