Inter dostal další facku, na San Siru ho přejela Neapol

Tým Interu Milán prohrál na domácí půdě s Neapolí nečekaně vysoko 0:3 a v tabulce je zatím na 16. místě, Neapol se naopak dostal na první příčku.

Zápas v Miláně hodně ovlinil moment z 41. minuty zápasu, když domácí záložník Obi fauloval zřejmě ještě před vápnem pronikajícího Maggia, ale rozhodčí byl nekompromisní a nařídil penaltu. Návdavkem dostal Obi za druhou žlutou kartu i červenou. Slovenský reprezentant Marek Hamšík sice pokutový kop neproměnil, ale dorážející Campagnaro dostal míč do branky za slovenského špílmachra. Ve druhé půli přidal druhý zásah Neapole Maggio. Na konečných 3:0 pro hosty upravil Hamšík. Byla to jeho padesátá soutěžní trefa v dresu SSC Neapol.

Zatímco Inter ani po změně kouče neuspěl v dalším zápase Serie A a stále se trápí, tak Neapol v italské nejvyšší soutěži válí a po sobotním vítězství se dostala do čela tabulky.