Hamburk vyplenil Freiburg

V souboji dvou celků ze dna tabulky zvítězil poslední Hamburk na půdě Freiburgu 2:1 a bodově se dotáhl na svého soka, jenž je druhý od konce.

Brankář HSV Jaroslav Drobný inkasoval pouze na začátku druhého poločasu z kopačky Cissého. Překonat ho pak nedokázal ani krajan Pavel Krmaš, jenž odehrál v obraně Freiburgu celý zápas. Hamburk se tak radoval teprve ze druhého vítězství v nové bundesligové sezoně.

Dvěma góly rozhodl utkání Kolína nad Rýnem s Hannoverem útočník domácích Podolski, který své trefy rovnoměrně rozdělil mezi první a druhý poločas. Kolín se díky triumfu 2:0 posunul na desáté místo v tabulce.

Německá liga, 9. kolo:
Freiburg - Hamburk 1:2 (0:1)
Branky: 47. Cissé - 12. Son, 74. Iličevič.
Obránce Pavel Krmaš odehrál za Freiburg celý zápas. Na druhé straně odchytal celý duel brankář Jaroslav Drobný, který dostal žlutou kartu, záložník David Jarolím strávil utkání na lavičce náhradníků a obránce Miroslav Štěpánek nebyl k zápasu nominován.

Kolín nad Rýnem - Hannover 2:0 (1:0)
Branky: 24. a 86. Podolski.