Sigma přehrála tým, který vychoval Džeka

Hráči prvoligového týmu SK Sigma Olomouc porazili v úterním přípravném utkání v rakouském Heiligenkreuzu bosenský celek Željezničar Sarajevo 2:0, když se ve druhém poločase trefili Martin Doležal a Michal Ordoš.

Po prvním poločase byl stav bezgólový, byť skóroval Alše Škerle, ale jeho trefa do sítě bosenského mistra nebyla pro ofsajd uznána.

Deset minut po přestávce už hanácká trefa platila. Po přihrávce Tomáše Hořavy se prosadil Martin Doležal. Po hodině hry trenér Roman Pivarník vystřídal tři hráče a dva z nich byli u druhého gólu zápasu. Michal Hubník našel Michala Ordoše, který zakončil přesně.