Sigma podlehla Bursasporu. Byli jsme unavenější, přiznal Pivarník

Mužstvo Sigmy Olomouc prohrálo v sobotním přípravném zápase na soustředění v Rakousku s tureckým Bursasporem 1:3.

V prvním poločase padly tři branky. Nejprve se v šestadvacáté minutě prosadil turecký tým. Ve 34. minutě však přetažený centr Rossiho vrátil před bránu Navrátil a Doležal vyrovnal. Za další čtyři minuty ale Sigma znovu inkasovala. Tři minuty po přestávce se Turci prosadili potřetí.

„Nebylo to tentokrát ono, na závěr soustředění jsme působili unavenějším dojmem než soupeř,“ řekl trenér Sigmy Roman Pivarník. Toho znovu potěšil vstřelenou brankou útočník Martin Doležal. „Ten gól byl po povedené akci, prosadil se i proti takto kvalitnímu soupeři,“ podotkl.

Další utkání hraje Sigma Olomouc v pátek 20. července v Liberci, duel o český Superpohár začíná v 17.30.