Trojan a spol. rozebrali Příbram, Dukla přetlačila Chorvaty

Příbram dostala v přípravném zápase od Dynama Drážďany čtyři branky a prohrála 0:4, jednou se do sítě českého týmu trefil se i český záložník Filip Trojan.

Přípravný zápas

SG Dynamo Drážďany – 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
Branky: 70. a 87. Piá, 31.Trojan, 44. Koch. Diváci 200.

Sestava Příbrami - 1. poločas: Hruška - P. Pilík, Hájovský, Mišůn, Kvída, - Trapp, T. Pilík - Danoski, Koukal, Platon - Krbeček

Sestava Příbrami - 2. poločas: Rondzik - Štochl, Hájovský, Mišůn, Divíšek - Trapp, Kana - Perez, Řezáč, Mareš - Šlapák.

Dukla přetlačila Inter Zaprešič

Hráči Dukly Praha vyhráli v sobotním přípravném zápase hraném v rámci soustředění v Rakousku nad chorvatským Interem Zaprešič 2:1.

Pražané se ujali vedení v 18. minutě, kdy rozjel akci po pravé straně Berger. Míč se k němu přes Romeru a Pospěcha vrátil a záložník poslal míč do sítě - 1:0. Ještě před pauzou ale chorvatský tým vyrovnal, když proměnil penaltu nařízenou po faulu Romery.

Zápas rozhodla 79. minuta. To se na levém křídle uvolnil Svatonský a byl faulován v pokutovém území. Následovala penalta, kterou zahrával Pospěch. Chorvatský brankář střelu vyrazil, ale Pospěch hlavou dorazil míč do sítě.

Dukla Praha - Inter Zaprešič 2:1 (1:1)
Branky Dukly Praha: 18. Berger, 79. Pospěch.