PSG bez Ibrahimoviče potrápil Chelsea

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči londýnské Chelsea a Paris St. Germain se v rámci zámořského turné střetli v noci na pondělí na stadionu Yankees, utkání skončilo remízou 1:1.

PSG nastoupili zatím bez Zlatana Ibrahimovice, který se stal v minulém týdnu novou posilou. Přesto byli v duelu s anglickým týmem dlouho lepší a od 29. minuty také vedli. To když Javier Pastore prošel do vápna přes dvojici Cahill - Kakuta a po impozantní akci jen nastřelil tyč branky Petra Čecha. Pastoreho práci ale rychle zužitkoval Nene pohotovou dorážkou. Chelsea se dočkala vyrovnání osm minut před koncem po kombinaci Brazilců Piazona a Ramireze.

FC Chelsea - Paris Saint Germain 1:1 (0:1)
Branky: 82. Piazon - 29. Nene.

Chelsea (4-2-3-1): Čech (Turnbull 62); Hutchinson (Chalobah 62), Cahill (Terry 62), David Luiz (Ivanovic h-t), Ferreira (Cole 62); Mikel (McEachran 62), Lampard (c) (Essien h-t); De Bruyne (Marin h-t), Hazard (Malouda 62), Kakuta (Ramires h-t); Lukaku (Piazon 62).
ŽK: Mikel 58.

PSG první poločas (4-1-2-1-2): Douchez; Jallet, Alex, Sakho, Armand; Bodmer, Clement, Pastore, Nene; Gameiro, Lavezzi.
PSG druhý poločas (4-3-3): Douchez; Bisevac, Lagano, Camara, Tiene; Clement, Verratti, Maxwell; Pastore, Hoarau, Luyindula.
ŽK: Lavezzi 7, Sakho 40, Verratti 59.

Rozhodčí: Edvin Jurisevic.
Počet diváků: 38,202.