Teplice vezou z Prahy ostudný výprask

Program třetího kola Gambrinus ligy otevřel zápas mezi Duklou Praha a Teplicemi a domácí měli od začátku navrch. Předváděli aktivnější hru a bylo málo momentů, kdy se Teplice dostali ke kloudné akci. Utkání skončilo drtivým vítězstvím Dukly Praha 4:0.

O první gól utkání se ve 28. minutě postaral Jan Pázler. Ten si našel míč na hranici vápna, zpracoval si ho, zasekl a pak trefil ranou přesně k tyči. Brankář Grigar zůstal stát jako zkoprnělý a jen se za balonem ohlédl.

Druhou trefu Dukly Praha přidal ještě do poločasu Vojtěch Přeučil. Roh z pravé strany rozehrál Berger a posadil míč přesně na hlavu Přeučila, který zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Ani při druhém gólu domácích neměl teplický gólman nárok. Do kabin se tak odcházelo za stavu 2:0.

Hosté se ale o přestávce moc neprobrali, a tak hned zkraje druhé půli inkasovali. Ve 48. minutě poslal Borek do šestnáctky parádní uličkou Bergera, který s přehledem přehodil Tomáše Grigara.

O gólovou tečku za utkáním se postarala letní posila Dukly Luboš Kalouda. Ten se v šestnátce dostal k míči a na poněkolikáté dostal míč za záda brankáře Teplic.

Dukla si tak připsala první výhru v této sezoně a posunula se v tabulce Gambrinus ligy za vedoucí Liberec.