Slavistická snaha k vítězství nevedla

Večerní utkání třetího kola Gambrinus ligy mezi Slavií Praha a Sigmou Olomouc už je minulostí. I přes velkou snahu a herní převahu domácích se body po remíze 1:1 dělily. Slavii tak nevyšel ani napodruhé pokus vyhrát před domácími fanoušky.

Zajímavé utkání začalo první větší příležitostí sešívaných již po třech dvou minutách hry. Kiselova střílená přihrávka ale nenašla jiného slavistu a díky skvělému obranému zákroku Golbana se Olomouc ubránila. Nevyužité šance mohli slavisté litovat. Ve 12. minutě se totiž z gólu radovala Olomouc. Hubník se na levé straně zbavil Nitrianského, poslal přetažený centr a nekrytý Ordoš rozvlnil síť poprvé.

Ještě do poločasu bylo vyrovnáno. Škoda zatáhl míč po levém křídle, zpětnou nahrávkou našel Kisela, ten z první vystřelil, trefil olomouckého Vepřeka, od kterého se míč odrazil do protipohybu gólmana a bylo srovnáno.

I nadále se slavisté tlačili do šancí, ale poté, co své šance zahodili Latka, Čonka a několikrát i Škoda, utkání skončilo bez branek.