Slovácko dohnalo dvougólovou ztrátu a veze z Prahy bod

V předehrávce 4. kola Gambrinus ligy přivítala Dukla Praha na svém hřišti Slovácko. Hosté si přijeli připsat první body v soutěži, ale dlouho to vypadalo, že se jim to nepodaří. Nakonec si ale odvážejí bod za remízu 2:2.

První poločas byl jasně v režii domácího týmu. A byli to právě domácí, kdo šel do vedení. Rohového kopu ve 23. se ujal Berger, který se rozhodl zahrát zajímavý signál. Přetáhl centr až ke kraji šestnáctky, kam si nabíhal Hašek. Ten se s ničím nepáral, balon napálil rovnou z voleje a poslal ho ke vzdálenější tyči.

První poločas měl pro hostující Slovácko ještě hořčejší příchuť. Oba týmy šli totiž do kabin za stavu 2:0. Ve 32. minutě Borek výtečně uvolnil Jana Pázlera, jenž střelou k pravé tyči nedal brankáři Melichárkovi šanci.

STATISTIKY Z UTKÁNÍ ZDE

Když už to vypadalo, že tým Slovácka opět nevybojuje ani bod, vykřesal jiskru naděje pro hosty Marián Kolář. Volešák naservíroval do vápna kolmici Kovářovi, který obhodil gólmana Radu a oslavil svůj první ligový gól v kariéře.

Slovácku se nakonec podařilo vyrovnat. Kovář nejprve krásnou ranou orazítkoval pravou tyč Radovy brány. Míč se odrazil zpět do pokutového území přesně do míst, kde číhal Ladislav Volešák, který neměl problém skórovat do prázdné branky.

Slovácko si tak po utkání mohlo oddechnout, na samém konci tabulky Gambrinus ligy již po páteční předehrávce není bez bodu, ale s jedním bodem.