Brazílie roznesla Čínu osmi góly, hattrickem zaujal Neymar

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Brazilský reprezentační výběr vedený koučem Menezesem napravil rozpačitý dojem z utkání s Jihoafrickou republikou (1:0) a pochutnal si na Číně 8:0.

Hattrickem se blýskl dvacetiletý kanonýr Neymar, na něhož se pár dní zpět v Sao Paulu pískalo. O další branky se postarali Ramires, Hulk, Lucas Moura a nová posila Chelsea Oscar, jenž proměnil pokutový kop a v zápase si připsal tři asistence. Jeden gól si pak vstřelil asijský soupeř sám.

Tým, kterému patří v žebříčku FIFA 78. pozice, nestačil držet krok zejména v prvních patnácti minutách druhé půle, během nichž inkasoval hned čtyři góly.

Základní sestava Brazílie: Diego Alves, Daniel Alves, Dede, David Luiz, Marcelo, Romulo, Ramires, Oscar, Lucas Moura, Neymar, Hulk.

Základní sestava Číny: Cheng Zeng, Zhao Peng, Liu Jianye, Yu Yang, Lupeng, Zhao Xuri, Tang Miao, Zhu Ting, Hao Jumin, Gao Lin, Liu Jian.