Juventus ve šlágru kola porazil Neapol, hořkost porážky nepoznal již 47 utkání

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Italský Juventus Turín porazil v osmém ligovém kole na domácí půdě Neapol 2:0 a osamostatnil se před svým sobotním soupeřem na čele ligové tabulky. Dlouho to přitom vypadalo na bezbrankový výsledek, když se o góly hráči "Staré dámy" postarali až v závěrečné desetiminutovce.

Nejprve se v 80. minutě po třech minutách pobytu na hřišti prosadil Uruguayec Cáceres po rohovém kopu a za dvě minuty pojistil výhru Juventusu Pogba, jenž do Itálie přišel z Manchesteru United. Juventus zaznamenal sedmou ligovou výhru a v Serii A neprohráli již úctyhodných 47 zápasů v řadě. Naopak pro Neapol to byla první letošní ligová porážka.

Prohrál i AC Milán, který v Římě nestačil na Lazio, kterému podlehl 2:3. Domácí vedli již 3:0, ale milánský celek dokázal zápas zdramatizovat. Více jak snížení však nebylo v jejich silách.

Italská liga - 8. kolo:
Juventus Turín - Neapol 2:0 (80. Cáceres, 82. Pogba)
Lazio Řím - AC Milán 3:2 (25. Hernanes, 41. Candreva, 49. Klose - 61. De Jong, 79. El Shaarawy)